up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Educa Borras

Educa Borras

Wszystko ( Educa Borras )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Educa Borras

Educa Borras, ukochana nazwa na świecie zabawek i gier, rozpala płomienie wyobraźni od ponad wieku. Założona w 1894 roku w Barcelonie w Hiszpanii, ta rodzinna firma pozostała oddana swojej głównej misji: tworzenie innowacyjnych i edukacyjnych zabawek, które inspirować będą naukę poprzez zabawę. Educa Borras oferuje urokliwy zakres zabawek dla dzieci, które mają pomóc w pielęgnowaniu młodych umysłów. Od kolorowych klocków do interaktywnych elektronicznych gadżetów, ich kolekcja odpowiada zróżnicowanej grupie wiekowej, zapewniając, że każde potrzeby rozwojowe dziecka są spełnione.
Przez ponad wiek Educa Borras była na czele przemysłu zabawek i gier, ciągle innowując, aby sprostać zmieniającym się potrzebom dzieci i rodzin. Z silnym zobowiązaniem do jakości, edukacji i zabawy, Educa Borras pozostaje zaufanym nazwiskiem, wzbogacając życie pokoleń, przekształcając czas wolny w świat wyobraźni i nauki. Czy to lalki, puzzle, rękodzieło, czy gry stołowe, Educa Borras to marka, która wzbudza ciekawość, wspiera kreatywność i napędza radość odkrycia w każdym dziecku i dorosłym, który korzysta z ich produktów.

Educa Borras Igniting Minds Through Play

Zabawki Educa Borras dla dzieci nie tylko są zabawne, ale także zachęcają do wzrostu poznawczego, emocjonalnego i fizycznego, czyniąc je zaufanym wyborem dla rodziców i nauczycieli. Lalki Educa Borras są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, zdobywając serca dzieci na całym świecie. Te lalki występują w różnych stylach, od lalek żywymi podobnych do lalek mody. Ich zobowiązanie do jakości zapewnia, że każda lalka staje się ukochanym towarzyszem, wspierając twórcze opowiadanie historii i pielęgnowanie ważnych umiejętności społecznych.
Educa Borras obejmują od prostszych, przyjaznych dla dzieci projektów do złożonych dzieł sztuki z tysiącem elementów. Składanie tych puzzli nie tylko wzmacnia umiejętności rozwiązywania problemów, ale także kształtuje cierpliwość i poczucie osiągnięcia u dzieci i dorosłych. Educa Borras umożliwia młodym twórcom swoje angażujące zestawy kreatywne. Te zestawy dostarczają wszystkie materiały i instrukcje potrzebne do tego, aby dzieci mogły eksplorować swoje artystyczne talenty. Czy to malowanie, tworzenie biżuterii, czy inne działania rękodzielnicze, rękodzieło Educa Borras wzmacnia kreatywność, małą motorykę i wyrażanie siebie.
Educa Borras rozumie znaczenie więzi rodzinnych i przyjaznej rywalizacji. Ich gry stołowe łączą ludzi na godziny zabawy i śmiechu. Od klasycznych gier planszowych, takich jak szachy i słowne, po nowoczesne gry strategiczne, gry stołowe Educa Borras promują myślenie krytyczne, współpracę i przyjazną rywalizację.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij