up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Fisher Price

Bestsellery

Bestsellery

Kategorii

Dziecko

Elektronika

Materiały Piśmienne

Plecaki

Zabawki

Wszystko( Fisher Price )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Fisher price

Fisher-Price, ukochana amerykańska marka, od 1930 roku jest pionierem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych, edukacyjnych i dopasowanych do wieku zabawek dla niemowląt i małych dzieci. Założona przez Herm Fishera, Irvinga Price'a i Helen Schelle, Fisher-Price uzyskała renomę tworzenia zabawek, które angażują, bawią i promują rozwój umysłowy, ruchowy i społeczny dzieci. Dzięki zaangażowaniu w jakość, bezpieczeństwo i kreatywność Fisher-Price stał się nazwiskiem domowym i globalnym liderem w branży zabawkowej. Fisher-Price pozostał wiarygodną marką w dziedzinie zabawek dziecięcych przez dziesięciolecia. Dzięki bogatej historii tworzenia produktów, które przyciągają młode umysły i promują wzrost, Fisher-Price nadal ewoluuje swoje oferty, aby sprostać zmieniającym się potrzebom dzieci i rodzin na całym świecie. Poprzez zabawę dzieci uczą się o relacjach przyczynowo-skutkowych, gdy „operują” własnymi gadżetami.

Fisher-Price - Nurturing Playful Development for Over 90 Years

Zabawki Fisher-Price charakteryzują się żywymi kolorami, trwałą konstrukcją i skupieniem się na rozwoju umiejętności. Te zabawki są przeznaczone dla różnych grup wiekowych, oferując opcje, które stymulują wyobraźnię, kreatywność i naukę. Od klasycznych pierścieni do zestawów interaktywnych zabawki Fisher-Price dostarczają dzieciom angażujących doświadczeń, które promują wzrost i eksplorację. Puzzle Fisher-Price wprowadzają młode umysły do rozwiązywania problemów i myślenia krytycznego. Te puzzle są dostępne w różnych rozmiarach i poziomach złożoności, zapewniając dzieciom możliwość w miarę ich postępów w zdolnościach poznawczych. Tematy zaczynają się od zwierząt, przez kształty i liczby, puzzle Fisher-Price zachęcają dzieci do logicznego myślenia i dobrej zabawy. Piloty Fisher-Price naśladują prawdziwe urządzenia, pozwalając dzieciom na angażującą zabawę wyobraźnią. Te interaktywne zabawki często mają przyciski, które wytwarzają dźwięki, muzykę i światła, promując rozwój zmysłowy i koordynację wzrokowo-ruchową.
Linia Fisher-Price Little People zawiera urocze, klocowate figurki zaprojektowane dla małych rączek. Te postacie reprezentują różnorodne charaktery, w tym ludzi, zwierzęta i ukochane postacie fikcyjne. Zestawy Little People zachęcają do opowiadania historii wyobraźni i do odgrywania ról, wspierając umiejętności społeczne i emocjonalny rozwój. Kołyski Fisher-Price są słynne ze swoich uspokajających właściwości. Te huśtawki oferują delikatny ruch, uspokajające melodie i czasami nawet miękkie oświetlenie, tworząc komfortowe środowisko dla niemowląt. Kołyski nie tylko zapewniają relaks, ale także pomagają w rozwoju świadomości zmysłów i umiejętności śledzenia wzrokowego. Plecaki Fisher-Price łączą funkcjonalność i zabawę dla przedszkolaków i młodych dzieci. Zaprojektowane z zabawnymi wzorami i ergonomicznymi funkcjami, te plecaki służą jako towarzysze małym, gdy wyruszają w swoją edukacyjną podróż. Plecaki Fisher-Price nie są tylko modne, ale także praktyczne, z komorami na książki, przekąski i inne niezbędne rzeczy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij