up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Karmienie Sklep dla Dzieci

Karmienie sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Karmienie dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Karmienie

Marki Karmienie

Jak uczyć używania przyborów i tych najlepszych?

Śliniaki

Śliniaczek to kawałek materiału zakładany na szyję w celu zakrycia ubrania przed ryzykiem rozlania jedzenia podczas karmienia dzieci. Śliniaki są często używane przez dzieci. Możesz kupić śliniaki dla dzieci od Tommee Tippee , Safta , Boboli , Olmitos , Ergobaby .

Butelki i uchwyty na butelki

Butelki i uchwyty na butelki to niezbędne akcesoria do karmienia. Butelki służą do przechowywania mleka, dzięki czemu możesz łatwo przenosić mleko swojego dziecka z jednego miejsca do drugiego. Uchwyt na butelkę służy do trzymania butelki, dzięki czemu możesz bez problemu przenosić butelkę z mlekiem dla dzieci. Butelki i uchwyty na butelki są dostępne w wielu różnych rozmiarach, które możesz wybrać w zależności od potrzeb.

Pudełka śniadaniowe

Pudełka śniadaniowe służą do przenoszenia posiłków podczas podróży. Ludzie często używali pudełek śniadaniowych do przenoszenia żywności do szkół i biur. Składają się z izolowanych warstw, które pomagają utrzymać ciepło lub zimno jedzenia, czego potrzebujesz. Wiele znanych marek oferuje szeroką gamę pudełek śniadaniowych.

Wysokie krzesła

Krzesełko do karmienia to mebel służący do karmienia dorosłych dzieci. Wysokie krzesełka są umieszczone w rozsądnej odległości od podłogi, dzięki czemu dorosła osoba może z łatwością nakarmić dziecko łyżeczką z pozycji stojącej. Wysokie krzesełka często mają obszerną podłogę, aby poprawić odporność. Krzesła te stały się niezbędnikiem każdej mamy.

Więcej o karmieniu:

Więcej informacji na temat karmienia obejmuje przybory, takie jak sztućce, podajniki, roboty kuchenne, termos i torby termiczne. Sztućce służą do jedzenia jak widelec czy nóż. Podajniki to butelki, które służą do karmienia niemowląt mlekiem. Termosy i torby termiczne służą do utrzymywania temperatury napojów i jedzenia.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij