up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sporty Jeździeckie Sklep dla Dzieci

Sporty Jeździeckie sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Sporty Jeździeckie dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sporty Jeździeckie

Marki Sporty Jeździeckie

Co jest potrzebne do jazdy konnej?

Jeździec konny potrzebuje kilku niezbędnych narzędzi, które sprawią, że jazda będzie przyjemniejsza. Jeśli chcesz kupić sprzęt do jazdy konnej, weź pod uwagę renomowane marki, takie jak Komperdell , Back On Track i BR

Wyposażenie jeźdźca

Oto lista rzeczy potrzebnych do jazdy konnej.

Spodnie do jazdy konnej

Jodhpury to spodnie zaprojektowane specjalnie do jazdy konnej. Wykonane są z cienkiej i rozciągliwej tkaniny, która zapewnia swobodę ruchów. Nie mają wewnętrznego szwu, który również zapobiega otarciom. Te spodnie ściśle dopasowują się do nóg i mają specjalny, chwytający materiał z zabezpieczeniami.

Koszulki do jazdy konnej

Podobnie jak spodnie do jazdy konnej, istnieją koszule przeznaczone do jazdy konnej. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę. Możesz nosić dowolną koszulę, która nie krępuje ruchów. Wybrana przez Ciebie koszula musi być również przewiewna. Idealnie jest wybrać koszulę z filtrem UV.

Buty wysokie buty lub krótkie buty do padoku

Dobra para butów do jazdy konnej to niezbędny dodatek, którego potrzebujesz dla swojego dziecka. Noszenie zwykłych butów do jazdy konnej może wiązać się z pewnymi urazami i niebezpieczeństwem, ponieważ nie mają one specjalnych funkcji zapewniających bezpieczeństwo. Specjalnie zaprojektowane wysokie buty do jazdy konnej mają mały obcas, lekko teksturowaną podeszwę i mocny nosek, który chroni stopy przed poślizgiem. Buty to najlepszy wybór, ponieważ są wygodne i zapewniają lepszą przyczepność oraz dodatkową ochronę nóg dziecka.

Kask jeździecki

Kask do jazdy konnej to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia, którego potrzebujesz. Jazda konna to poważny sport i wiąże się z dużym ryzykiem. Dlatego potrzebujesz kasku zaprojektowanego specjalnie do jazdy konnej.

Kamizelka do jazdy konnej

Ważne jest, aby zachować bezpieczeństwo w przypadku upadku, nosząc kamizelkę bezpieczeństwa. Kamizelka ochronna zaprojektowana specjalnie do jazdy konnej chroni tułów przed uderzeniami. Istnieją kamizelki wypełnione powietrzem dla dodatkowej ochrony. Chociaż kamizelka może dodać trochę objętości, są one niezbędnym wyposażeniem, które powinieneś nosić.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij