up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sporty Rakietowe Sklep dla Dzieci

Sporty Rakietowe sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Sporty Rakietowe dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sporty Rakietowe

Marki Sporty Rakietowe

Jak wybrać odpowiedni rozmiar rakiety dla dzieci?

Jaki powinien być właściwy rozmiar rakiety dla dziecka? Aby wybrać odpowiedni rozmiar rakiety dla swojego dziecka, należy wziąć pod uwagę następujące aspekty;

Rakiety do badmintona

Rozmiar rakiet do badmintona zależy od trzech różnych wymiarów, takich jak długość, rozmiar główki i rozmiar uchwytu. Punktem wyjścia jest to, jaką długość wybrać dla swojego dziecka. Długość to całkowity rozmiar rakiety mierzony od czubka do dołu rękojeści. Obszar cięciwy jest znany jako rozmiar głowy, który jest mierzony w calach kwadratowych. Chwyt jest znany jako szerokość rękojeści. Oznacza to, jak wygodnie Twoje dziecko może trzymać rakietę i grać w nią.

kulki

Powinieneś wybrać piłki tenisowe , które są trwałe i łatwe do gry. Piłki muszą odbijać się zgodnie z twoimi umiejętnościami gry, abyś mógł mieć kontrolę podczas uderzania piłki. Kupując piłki tenisowe dla dzieci, powinieneś wybrać wolniejsze piłki. Na rynku dostępne są piłki ciśnieniowe i bezciśnieniowe , które możesz wybrać dla swoich dzieci. Piłki tenisowe pod ciśnieniem mają w sobie sprężone powietrze, które sprawia, że ​​odbijają się wysoko. Z drugiej strony piłki bezciśnieniowe nie mają sprężonego powietrza, dlatego są uważane za wolniejsze i idealne dla dzieci.

Rakiety wiosłowe

Przy szerokiej gamie wzorów i kształtów dostępnych na rynku, wybór odpowiedniej rakiety do tenisa wiosłowego dla dziecka może być trudnym zadaniem. Rakiety Padel są dostępne w trzech różnych kształtach, takich jak okrągły, w kształcie kropli i w kształcie rombu. Wybierając rakiety do tenisa wiosłowego, należy również wziąć pod uwagę poziom zaawansowania dziecka. Pamiętaj, że cięższa rakieta zapewnia większą siłę uderzeń, ale może być trudna w użyciu.

Rakiety do ping ponga

Rakieta składa się z sześciu głównych części, którymi są rączka, rakieta, gąbka forhendowa i guma oraz gąbka bekhendowa i guma. Aby wybrać odpowiednią rakietę dla swojego dziecka, musisz wziąć pod uwagę poziom doświadczenia, aby wybrać prosty model lub bardziej kompletną rakietę.

Rakiety tenisowe

Rakiety dla dzieci dobierane są na podstawie ich siły i wzrostu. Prostą praktyczną zasadą wyboru odpowiedniej długości rakiety jest trzymanie się prosto i trzymanie rakiety w dłoni, ale nie dotykanie ziemi. Ze względu na długość rakiety tenisowe dzielą się na rakiety dla dzieci i rakiety dla dorosłych. Head , Babolat , Softee , Rox i Dunlop to najbardziej uznani producenci zajmujący się projektowaniem.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij