up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sporty Zespołowe Sklep dla Dzieci

Sporty Zespołowe sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Sporty Zespołowe dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sporty Zespołowe

Marki Sporty Zespołowe

Pierwszy udział dzieci w sporcie: wybór odpowiedniego sprzętu

Gry w piłkę

Piłki mogą być używane zarówno do uprawiania sportu, jak i do zabaw, takich jak łapanie piłki lub żonglerka. Piłki wykonane są z różnych materiałów w zależności od ich przeznaczenia, najczęściej z tworzywa sztucznego lub gumy.

Strój bramkarski i rękawice

Strój bramkarski i rękawice są niezbędne w wielu dyscyplinach sportowych. Zestaw to zestaw odzieży używanej w każdym konkretnym sporcie. Skarpety są noszone podczas uprawiania sportów, takich jak piłka nożna, hokej lub krykiet. Rękawice bramkarskie to rękawice używane przez bramkarza w piłce nożnej.

Buty do piłki nożnej

Buty piłkarskie są również znane jako knagi. Buty piłkarskie są przeznaczone do gry na trawiastych boiskach i mają ćwieki na podeszwie zewnętrznej, które poprawiają przyczepność. Buty piłkarskie odgrywają istotną rolę, pomagając zawodnikowi w wykonywaniu szybkich ruchów na boisku. Możesz kupić te buty od Adidas , New Balance , Joma , Puma , Hummel .

Zabezpieczenia

Zabezpieczenia służą do ochrony zawodnika przed wszelkimi urazami podczas uprawiania sportu. Środki ochrony mogą obejmować kaski, okulary ochronne, ochraniacze na usta, osłony twarzy, jockstrapy, ochraniacze i amortyzatory oraz obuwie ochronne.

Spodnie treningowe

Koszulki treningowe służą do oddzielania drużyn podczas treningu, a także podczas turnieju, gdzie obie drużyny mają stroje w tym samym kolorze. Podczas treningu kamizelki te można również nosić do rozgrywania krótkich zawodów między dwoma zespołami.

Więcej o sportach zespołowych:

Halowa piłka nożna : Futsal to gra oparta na piłce nożnej odtworzona w krytym pawilonie, mniejszym niż boisko do piłki nożnej i zwykle w pomieszczeniach.
Buty do rugby: Buty do rugby są tworzone z myślą o sile i spokoju. Oznacza to, że buty do rugby są szersze, mają wysoki obcas i większe ćwieki.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij