up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Części motocykle-wyposazenie

Części motocykle-wyposazenie

Znajdź szeroką gamę produktów Części dla motocykle-wyposazenie. Odkryj najlepsze oferty w motardinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Części

Marki Części

Jakie są części motocykla?

Hamulce
Hamulce są ważną częścią motocykla, która służy do kontrolowania prędkości motocykla. Większość hamulców motocyklowych działa podobnie do układu hamulców tarczowych.

Gaźniki
Gaźniki służą do wytwarzania łatwopalnej mieszanki benzyny i powietrza, która uruchomi silnik i wytworzy siłę napędową umożliwiającą jazdę motocykla do przodu.

Suwaki łańcuchowe
Suwaki łańcucha służą do łączenia łańcucha z prowadnicą łańcucha. Pomagają również zmniejszyć hałas łańcucha i służą do zakrycia łańcucha motocykla przed pęknięciem.

Prowadnice łańcucha
Prowadnice łańcucha służą do naciągania łańcucha na tylną zębatkę. Gdyby łańcuch mógł płynąć z powrotem, bez prowadnicy dostarczanej przez prowadnicę łańcucha, byłby narażony na samoczynne rozładowanie.

Zbiornik paliwa
Zbiornik paliwa do motocykla to zbiornik, w którym znajduje się paliwo motocykla, zazwyczaj benzyna, która jest niezbędna do napędzania silnika motocykla. Jest to jeden z najważniejszych elementów motocykla, ponieważ dostarcza paliwo niezbędne do pracy motocykla.

Elektronika
Elektronika motocykla służy do wytwarzania prądu przemiennego do napędzania motocykla i ładowania akumulatora. Elektronika motocykla przekształca lub przetwarza prąd przemienny na prąd stały, aby napędzać motocykl.

Silniki
Silnik motocykla to silnik, który służy do zasilania motocykla. Silniki motocyklowe są na ogół dwusuwowymi lub czterosuwowymi silnikami wewnętrznymi, ale inne rodzaje silników, takie jak silniki Wankla i silniki elektryczne, również są częścią motocykla.

Wydechy
Wydechy motocykla pomagają utrzymać optymalny poziom powietrza w silniku motocykla. Te optymalne poziomy zmniejszają następnie zapotrzebowanie silnika na dodatkowe paliwo, aby zrównoważyć poziomy zanieczyszczonego powietrza.

Kierownice do motocykla
Kierownice motocyklowe są rurowym elementem układu kierowniczego motocykla. Kierownica zapewnia miejsce montażu części kierowniczej motocykla i pomaga utrzymać ciężar rowerzysty.

Świece zapłonowe
Świece zapłonowe są niezbędnymi częściami układu zapłonowego Twojego motocykla. Napięcie jest przekazywane do korka od jego dołu, odbijając się od elektrody środkowej do elektrody bazowej, tworząc iskrę, która uruchamia silnik.

Zawieszenie
Układ zawieszenia motocykla to kluczowy element, który pomaga zapewnić wygodną i bezpieczną jazdę, pochłaniając wstrząsy i wibracje, które są spowodowane nierówną nawierzchnią. Odpowiada za utrzymywanie ciężaru motocykla, kierowcy i pasażera, a także zapewnia stabilność i kontrolę podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów.
Układ zawieszenia zazwyczaj składa się z dwóch głównych części: zawieszenia przedniego i tylnego. Przednie zawieszenie zwykle składa się z widelca teleskopowego, który składa się z dwóch rur, które przesuwają się w górę iw dół, pochłaniając wstrząsy. Tylne zawieszenie zazwyczaj składa się z amortyzatora lub kombinacji amortyzatorów i sprężyn, które są montowane na wahaczu motocykla.

Przenoszenie
Skrzynia biegów motocykla to mechanizm, który pozwala kierowcy zmieniać biegi i przenosić moc z silnika na tylne koło. Jest to kluczowy element, który pomaga kontrolować prędkość i przyspieszenie motocykla.

Więcej o częściach zamiennych:
Więcej informacji na temat części zamiennych obejmuje estetykę i wygląd, podnóżki, światła, filtry, koła i wiele więcej. Możesz kupić te przedmioty od Akrapovic , Givi , GPR Exhaust Systems , Puig , Polisport i Sw motech .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij