up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Global lock City 5.5 Blokada Dysku

plus
Global lock

Global Lock City 5.5 Blokada Dysku

Opis produktu Global lock City 5.5 Blokada Dysku

Stalowy hamulec tarczowy.

Szpilka 5 mm.

Wyposażony w zamek przeciwpyłowy.

Wyposażony w 2 klucze.

Z torbą na kierownicę do transportu.

Zawiera przypomnienie.
Szukasz produktów Global lock, a konkretnie Global lock City 5.5 Blokada Dysku? Na motardinn można znaleźć pełną listę Utrzymanie motocykle-wyposazenie produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego motardinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje motocykle-wyposazenie. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Global lock City 5.5 Blokada Dysku

System zamykania
Klucze
Kolor
Czarny
Zielony
Kłódki
Disc Padlock

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up