Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Sprzedawane i wysyłane przez

sprzedaż

Darmowa dostawa

Zwrot zamówienia

Strona Główna
GPR Exhaust Systems

Zrównoważony

GPR Exhaust Systems GP Evo4 Titanium Hyperstrada/Hypermotard 939 16-19 Euro 4 Euro 4 CAT Homologowany tłumik Slip On

$ 531.99

Przed:

Oszczędzasz: %

Darmowa dostawa

Darmowy montaż

Brak opłat celnych do zapłaty.

Sprzedawane i wysyłane przez

Zobacz innych sprzedawców()

Kolor:

Ten rozmiar jest niedostępny

Nie trać nadziei. Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz wiadomość, jeśli ten produkt będzie ponownie dostępny.

Niestety, nie mamy tej pozycji w magazynie

Powrót do konfiguratora PC

Oszczędzasz:

Dodaj do mojej pack 
KUP TERAZ JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Inne dostępne kolory

left
right

Uzupełnij swój wygląd

left
right

Reportar error

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu GPR Exhaust Systems GP Evo4 Titanium Hyperstrada/Hypermotard 939 16-19 Euro 4 Euro 4 CAT Homologowany tłumik Slip On

Kompatybilne modele:

Ducati Hyperstrada/Hypermotard 939 16 19.

Układ wydechowy GPR Ducati Hyperstrada 939 2016/19 e4 Homologowany poślizg na wydech katalizowany GP Evo4 Black Titanium.

Do montażu nie są wymagane żadne modyfikacje konstrukcyjne motocykla, aby można było używać produktu w zatwierdzonej wersji.

Zaleca się zapoznanie się z instrukcją w opakowaniu.

Wydech ma zdejmowany dbkiller (ogranicznik hałasu) do użytku wyścigowego, usunięcie dbkiller jest nie TYLKO nielegalne, ale klient przyjmuje na siebie odpowiedzialność za używanie motocykla tylko na torach, bez toreb, bez lampy błyskowej i uchwytu na tablicę rejestracyjną lub innych części, które kolidowałyby z innym kątem gazu po przejściu na wersję wyścigową.

Nadużycie tej sytuacji na drodze spowoduje utratę gwarancji na produkt, a wszelkie żądania zwrotu pieniędzy zostaną odrzucone.

Gwarancja wynosi dwa lata od zakupu, z prawem do naprawy z przekazaniem do fabryki GPR lub najbliższego oficjalnego dystrybutora na koszt klienta.

Georadar nie może dostarczyć nowego tłumika zamiast tego do naprawy, klient musi zaakceptować ponowny montaż oryginalnego wydechu lub poczekać standardowy czas na naprawę.

Funkcje:

GP Black Titanium, edycja limitowana, kształt stożkowy z okrągłej śr.

90 na owalny śr.130mm z wyjściem pięciokątnym, wykonany z czarnego tytanowego korpusu i nasadek wykonanych w Avional uzyskanym metodą obróbki CNC.

Rura łącząca i katalizator do montażu:

Zestaw ten zawiera specjalne złącze katalizowane oraz odpowiedni zestaw wsporników i akcesoriów, które umożliwiają instalację bez zmian konstrukcyjnych.

Oryginalny produkt GPR, opracowany dzięki wieloletniemu doświadczeniu w Mistrzostwach Świata Motocykli, proponuje innowacyjny projekt, zwiększenie wydajności, odpowiednią redukcję masy i poprawę brzmienia motocykla.

Wymienne dbkillery i katalizatory:

Możliwy jest demontaż reduktora hałasu (DBKILLERS) i katalizatora tylko do użytku RACING na torach, użytkowanie wersji otwartej na drodze nie jest zgodne z przepisami regulującymi poruszanie się po sieci dróg publicznych.

Możesz użyć zestawu do corocznej oficjalnej kontroli.

Zalecenia montażowe:

Produkty GPR są typu plug and play, zaleca się montaż produktów w profesjonalnym warsztacie, w przypadku instalacji DIY nie będą uwzględniane reklamacje.

Jeśli kupujesz online, zaleca się kupowanie produktu od sprzedawcy w TWOIM KRAJU, aby upewnić się, że produkt jest dostarczany z odpowiednimi atestami, które muszą być również zgodne z lokalnymi przepisami.

Przed zakupem upewnij się, że sprzedawca jest godny zaufania i oferuje produkty dla Twojej sieci drogowej.

Dostarczony jest odpowiedni certyfikat homologacji, jak również instrukcja montażu, każdy tłumik opatrzony jest kodem homologacji.

W przypadku problemów napotkanych podczas instalacji, obowiązkowe jest zatrzymanie i zawieszenie działania.


Wiele motocykli wyposażonych jest w zawór wydechowy sterowany serwomechanizmem. Przy zmianach osiągów polegających na wymianie wydechu lub montażu dodatkowej jednostki sterującej, konieczna jest eliminacja zaworu wydechowego.

Cechy GPR Exhaust Systems GP Evo4 Titanium Hyperstrada/Hypermotard 939 16-19 Euro 4 Euro 4 CAT Homologowany tłumik Slip On

Zgodność Moto

Ducati

Technologia GPR Exhaust Systems GP Evo4 Titanium Hyperstrada/Hypermotard 939 16-19 Euro 4 Euro 4 CAT Homologowany tłumik Slip On

Zrównoważony GPR Exhaust Systems GP Evo4 Titanium Hyperstrada/Hypermotard 939 16-19 Euro 4 Euro 4 CAT Homologowany tłumik Slip On

Więcej informacji

Więcej informacji |

Recenzje ekspertów. GPR Exhaust Systems GP Evo4 Titanium Hyperstrada/Hypermotard 939 16-19 Euro 4 Euro 4 CAT Homologowany tłumik Slip On

Ten produkt jest również sprzedawany przez

Cena + wysyłka

Data dostarczenia

Informacje o sprzedającym

Rozmiar

Bestsellery

Zakończ swój koszyk

Powiązane produkty

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

/ 5

1 Recenzje

5 gwiazdy

%

4 gwiazdy

%

3 gwiazdy

%

2 gwiazdy

%

1 gwiazdy

%

Napisz recenzję o tym produkcie

Odpowiedz na pytanie

Napisz swoją odpowiedź

Na pytanie już udzielono odpowiedzi, bardzo dziękuję za próbę pomocy innemu klientowi. Liczymy na Ciebie w przypadku przyszłych pytań.

Dzięki temu zamówieniu zarobisz

30-day easy & fast return

Secure & safe shopping

Satisfaction 100% guaranteed

Lowest prices guaranteed