up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

GPR Exhaust Systems Satinox Yamaha Tracer 700 20-22 Homologowany System Pełnej Linii Ze Stali Nierdzewnej

GPR Exhaust Systems Satinox Yamaha Tracer 700 20-22 Homologowany System Pełnej Linii Ze Stali Nierdzewnej

GPR Exhaust Systems Satinox Yamaha Tracer 700 20-22 Homologowany System Pełnej Linii Ze Stali Nierdzewnej

plus
GPR Exhaust Systems

GPR Exhaust Systems Satinox Yamaha Tracer 700 20-22 Homologowany System Pełnej Linii Ze Stali Nierdzewnej

Opis produktu GPR Exhaust Systems Satinox Yamaha Tracer 700 20-22 Homologowany System Pełnej Linii Ze Stali Nierdzewnej

Kompatybilne modele:

Yamaha Tracer 700 2020/2022 e5 2020 2022.

Do montażu nie są wymagane żadne modyfikacje konstrukcyjne motocykla, aby można było używać produktu w zatwierdzonej wersji.

Zaleca się zapoznanie się z instrukcją w opakowaniu.

Tłumik serii SATINOX, wykonany z ręcznie szczotkowanej stali nierdzewnej 304, kształt owalny, średnica 90x120.

Cechy: Kolektor i katalizator: zestaw zawiera określony kolektor, w którym zamontowany jest katalizator, można go zainstalować bez cięcia lub dokonywania modyfikacji, w razie potrzeby dołączone są kołnierze, tuleje, wsporniki i śruby.

Oryginalny produkt GPR, opracowany dzięki wieloletniemu doświadczeniu w Mistrzostwach Świata Motocykli, proponuje innowacyjny projekt, zwiększenie wydajności, odpowiednią redukcję masy i poprawę brzmienia motocykla.

Wyprodukowano we Włoszech, 2 lata międzynarodowej gwarancji.

Zdejmowane dbkillery i katalizatory: Istnieje możliwość wyjęcia reduktora hałasu (DBKILLERS) i katalizatora tylko do użytku RACING na torach, użytkowanie wersji otwartej na drodze nie jest zgodne z przepisami regulującymi poruszanie się po publicznej sieci drogowej.

Możesz użyć zestawu do corocznej oficjalnej kontroli.

Zalecenia montażowe: Produkty GPR są typu plug and play, zaleca się montaż produktów w profesjonalnym warsztacie, w przypadku instalacji DIY nie będą uwzględniane reklamacje.

Jeśli kupujesz przez Internet, zaleca się kupowanie produktu od sprzedawcy w TWOIM KRAJU, aby upewnić się, że produkt jest dostarczany z odpowiednimi atestami, które muszą być również zgodne z lokalnymi przepisami.

Przed zakupem upewnij się, że sprzedawca jest godny zaufania i oferuje produkty dla Twojej sieci drogowej.

Dostarczony jest odpowiedni certyfikat homologacji, jak również instrukcja montażu, każdy tłumik opatrzony jest kodem homologacji.

W przypadku problemów napotkanych podczas instalacji, obowiązkowe jest zatrzymanie i zawieszenie działania.
Wiele motocykli wyposażonych jest w zawór wydechowy sterowany serwomechanizmem. Przy zmianach osiągów polegających na wymianie wydechu lub montażu dodatkowej jednostki sterującej, konieczna jest eliminacja zaworu wydechowego.

GPR Exhaust Systems Satinox Yamaha Tracer 700 20-22 Homologowany System Pełnej Linii Ze Stali Nierdzewnej to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z motocykle-wyposazenie. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Wydechy i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Części znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór GPR Exhaust Systems, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy GPR Exhaust Systems Satinox Yamaha Tracer 700 20-22 Homologowany System Pełnej Linii Ze Stali Nierdzewnej

Kolor
Posrebrzany
Zgodność Moto
Yamaha

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up