up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Held Contigo Wysokiej Talii

Held Contigo Wysokiej Talii

plus
Held

Held Contigo Wysokiej Talii

Opis produktu Held Contigo Wysokiej Talii

Cechy:


Zewnętrzna powłoka:


- Stretch


- 4 integtrated grab pillion uchwyty


- Solidne regulowane zapięcie


Held Contigo Wysokiej Talii dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Held Contigo Wysokiej Talii posiada oficjalną gwarancję marki Held. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona i kategorii Ochraniacze ciało.

Cechy Held Contigo Wysokiej Talii

Pozycja światła
Lędźwiowy
Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Pasy Nerkowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up