up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Klim Launch Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Klim Launch Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

plus
Klim

Klim Launch Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Opis produktu Klim Launch Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Przeznaczony dla profesjonalistów i pasjonatów do reprezentowania swojego zespołu w boksach, na pokazach i na trybunach.


Cechy:

- Koszula z krótkim rękawem w stylu polo
- Poliestrowa siatka teksturowana
- Odprowadza wilgoć, przeciwdrobnoustrojowy


W motardinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla motocykle-wyposazenie, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Klim Launch Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w motardinn w katalogu Odzież męska i kategorii Koszulki polo oferujemy produkty motocykle-wyposazenie, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Klim Launch Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Rodzaje rękawów
Długie
Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up