up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

plus
Klim

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Opis produktu Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Zaprojektowany dla profesjonalistów i entuzjastów do reprezentowania swojego zespołu w boksie, na pokazach i na trybunach.
Funkcje:
Koszulka z krótkim rękawem w stylu polo
Siatka teksturowana z poliestru
Odprowadzanie wilgoci, przeciwdrobnoustrojowe


Kupuj swoje ulubione Odzież męska modele i ciesz się motocykle-wyposazenie. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w motocykle-wyposazenie telefonicznie lub email.

Cechy Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Rodzaje rękawów
Długie
Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up