up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

plus
Klim

Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Opis produktu Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Zaprojektowany dla profesjonalistów i entuzjastów do reprezentowania swojego zespołu w boksie, na pokazach i na trybunach.
Funkcje:
Koszulka z krótkim rękawem w stylu polo
Siatka teksturowana z poliestru
Odprowadzanie wilgoci, przeciwdrobnoustrojowe


Czy znasz wszystkie funkcje Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem? Na motardinn wybieramy najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odzież męska, naszą kompletną kolekcję Koszulki polo. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Klim, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie!

Cechy Klim Race Spec Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Rodzaje rękawów
Długie
Kolor
Czarny
Żółty

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up