up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Motul

Wszystko ( Motul )

O Motul

Motul to notowana francuska globalna firma założona w 1853 roku. Siedziba główna firmy znajduje się we Francji, w Aubervilliers. Motul specjalizuje się w produkcji, projektowaniu i dostarczaniu smarów i olejów silnikowych do samochodów, motocykli, samochodów i innych pojazdów. Dzięki latom doświadczenia, zrozumienia i wiedzy Motul panuje w branży od dekad. Portfolio produktów obejmuje oleje hydrauliczne, syntetyczne, oleje silnikowe, produkty do utrzymania, petrolea przemysłowego i płyny chłodnicze. Po skromnym początku jako producent wysokiej jakości smarów Motul dzisiaj dostarcza swoje produkty na całym świecie.
Dedykacja Motula do doskonałości jest odzwierciedlona w jego szerokim zakresie produktów, dostosowanych do szerokiego zbioru zastosowań. Formuły Motula są zaprojektowane, aby zapewnić doskonałą ochronę, wydajność i trwałość. Uczestnictwo Motula w motorsporcie, w tym współpraca z prestiżowymi grupami i wydarzeniami wyścigowymi, podkreśla jego dążenie do doskonałości. Ten wyścigowy DNA zostaje przepisany na innowacyjne produkty, które spełniają surowe wymagania silników o wysokiej wydajności. Inwestują w badania, aby opracować ekologiczne smary, które zmniejszają emisje i wpływ na środowisko. Dziedzictwo ponad stulecia i przyszłościowe podejście do smarowania sprawia, że Motul nadal pozostaje siłą napędową na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym oleju.

Kolekcja olejów i smarów Motul

Motul oil został stworzony za pomocą zaawansowanej technologii i wysokiej jakości olejów bazowych, aby zapewnić wyższą ochronę i funkcjonalność dla silników. Czy masz wysokowydajny samochód sportowy, motocykl czy urządzenie przemysłowe, Motul oferuje oleje zaprojektowane, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby.
Oleje silnikowe Motul często zawierają zaawansowane dodatki i formuły, które poprawiają ochronę przed zużyciem, erozją i utlenianiem. Te dodatki przyczyniają się do wydłużenia żywotności silnika i optymalnej wydajności. Niektóre oleje silnikowe Motul są stworzone, aby zwiększyć oszczędność paliwa i zmniejszyć tarcie, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach paliwa i zmniejszyć emisje.
Oleje widelcowe Motul odgrywają ważną rolę w zarządzaniu tłumieniem lub amortyzującym efektami zawieszenia. Pomaga to w kontrolowaniu szybkości, z jaką widelce zaciskają się i odbijają, gdy są narażone na siły, takie jak uderzenia i waga jeźdźca.
Oleje skrzyni biegów Motul są dostępne w różnych gęstościach, aby pasować do różnych struktur przekładni i warunków pracy. Odpowiednia grubość zapewnia odpowiednie smarowanie i ochronę przekładni i łożysk.
Płyn hamulcowy Motul jest stworzony z wysokimi temperaturami wrzenia, aby oprzeć się intensywnemu ciepłu wywołanemu podczas hamowania. Pomaga to uniknąć zaniku hamulca, który może wystąpić, gdy płyn się spali i doprowadzi do niepowodzenia w działaniu hamulca.
Motul coolant liquid jest zaprojektowany, aby pomóc w kontrolowaniu temperatury silnika, unikając jej przegrzania w gorących sytuacjach i potwierdzając, że nie zamrozi się w zimnych warunkach.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij