up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Męska motocykle-wyposazenie

Odzież Męska motocykle-wyposazenie

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Męska dla motocykle-wyposazenie. Odkryj najlepsze oferty w motardinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Męska

Marki Odzież Męska

Jakiej odzieży motocyklowej potrzebuję do jazdy?

Wybierając odzież motocyklową , ważne jest, aby inwestować w wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia odpowiednią ochronę i jest wygodny w noszeniu. Istotne jest również, aby wybrać odzież odpowiednią do pogody i warunków jazdy, aby zapewnić bezpieczną i przyjemną jazdę. Kolejnym ważnym aspektem wyboru dobrej odzieży motocyklowej jest jakość i trwałość użytych materiałów. Wysokiej jakości odzież motocyklowa jest często wykonana z materiałów odpornych na ścieranie, takich jak skóra lub kevlar, które mogą zapewnić dodatkową ochronę w przypadku upadku lub poślizgu. Może to również przedłużyć żywotność odzieży, oszczędzając pieniądze jeźdźców na dłuższą metę. Dodatkowo odzież motocyklowa może zapewnić kierowcy dodatkową widoczność, co jest szczególnie ważne podczas jazdy w warunkach słabego oświetlenia.

Ocieplacze na ręce i nogi
Ocieplacze na ręce i nogi są najważniejszym wyposażeniem motocykla, ponieważ chronią przed trudnymi warunkami pogodowymi.

Polary
Polary są używane do produkcji odzieży motocyklowej, ponieważ pomagają odprowadzać wilgoć i umożliwiają cyrkulację powietrza, zapewniając chłód.

Nakrycia głowy
Nakrycie głowy służy do okrycia i utrzymania ciepła w chłodne dni, a także do ochrony głowy przed słońcem.

Kurtki
Dobrej jakości kurtka motocyklowa ma za zadanie zapewnić ochronę przed wiatrem, deszczem i uderzeniami w razie wypadku. Poszukaj kurtki z odpornego na przetarcia materiału ze zbrojami na łokciach, ramionach i plecach.

Spodnie
Spodnie motocyklowe mają za zadanie chronić dolną część ciała przed otarciami i uderzeniami. Szukaj spodni wykonanych z trwałego i odpornego na przetarcia materiału ze zbrojami na kolanach i biodrach.

Bluzy i bluzy z kapturem
Bluzy i bluzy z kapturem są również używane przez motocyklistów w sezonie zimowym i chronią przed zimnymi wiatrami.

T shirty
T shirt jest używany przez motocyklistów latem, ponieważ jest wykonany z oddychającego materiału i zapewnia chłód latem.

Więcej o odzieży:

Marki oferujące maski na twarz, akcesoria i części, bieliznę, paski, ochraniacze na szyję, skarpetki, kamizelki, kombinezony przeciwdeszczowe i koszule od Alpinestars , Akrapovic , Givi , Dainese , ls2 , Shad , Bell i Klim .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij