up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Saddlemen D440 FLST 8L Torba Na Ramię Z Wahadłem

plus
Saddlemen

Saddlemen D440 FLST 8L Torba Na Ramię Z Wahadłem

Opis produktu Saddlemen D440 FLST 8L Torba Na Ramię Z Wahadłem

Torba na ramię z huśtawką.

Ta świetna, wytrzymała torba na ramię z wahadłem to idealne miejsce do przechowywania, które nie przeszkadza w minimalistycznym wyglądzie.

Pasuje do fotela siodlarza.

Ukryta boczna klamra zwalniająca zapewnia łatwy i szybki dostęp.

Sztywna konstrukcja eliminuje zwisanie worka.

Wykonane z czarnego siodła i czarnego przeszycia.
Szukasz produktów Saddlemen, a konkretnie Saddlemen D440 FLST 8L Torba Na Ramię Z Wahadłem? Na motardinn można znaleźć pełną listę Walizki motocykle-wyposazenie produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego motardinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje motocykle-wyposazenie. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Saddlemen D440 FLST 8L Torba Na Ramię Z Wahadłem

Pozycja światła
Kufer
Kolor
Czarny
Pojemność
0-10 L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up