up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Sena 50S Hydroizolacja Termiczna

Sena 50S Hydroizolacja Termiczna

Sena 50S Hydroizolacja Termiczna

plus
Sena

Sena 50S Hydroizolacja Termiczna

Opis produktu Sena 50S Hydroizolacja Termiczna

Motocyklowy system komunikacji Bluetooth z lat 50. z domofonem siatkowym


Cechy:

Nowy wierzchołek:
Nadszedł czas na zupełnie nowe wrażenia z jazdy połączonej. Domofon Sena 50s Mesh 2.0 zapewnia znaczący postęp w komunikacji motocyklowej. Dzięki wyjątkowej sieci komunikacyjnej i precyzyjnie dostrojonym głośnikom wysokiej rozdzielczości, lata 50. kontynuują cel utrzymywania łączności rowerzystów w ich podróży.
Siatka 2.0: niezawodna niezawodność
Jedno kliknięcie, aby połączyć Mesh Intercom ™ z doskonałą jakością dźwięku
Bluetooth® 5 włączony
Przeprojektowane głośniki HD zoptymalizowane pod kątem zwiększenia wydajności pod względem głośności, basu i czystości
Aktywowany głosem dostęp do cyfrowego asystenta (´´hey Google´´ / ´´hey Siri´´)
30% szybsze szybkie ładowanie
Automatyczne aktualizacje oprogramowania układowego za pomocą dołączonego adaptera Wi-Fi
Wypróbowana i prawdziwie przyjazna dla rękawic konstrukcja pokrętła Jog Dial
Obsługa wielu poleceń głosowych

Nowy standard: Mesh 2.0:
Mesh 2.0 zapewnia nowy poziom niezawodnych, niezawodnych połączeń i inteligentnego, elastycznego trasowania komunikatów interkomu do lat 50. dzięki znacznym ulepszeniom technicznym wprowadzonym do oryginalnego algorytmu Sena Mesh Intercom ™. Jednostki Seny z lat 50. aktywnie dzielą się informacjami w sieci Mesh 2.0 w zadziwiającym tempie. Genialny system podpowiedzi i odpowiedzi między jednostkami Mesh 2.0 spowodował, że o 80% więcej danych przesyłano w trudnych i trudnych warunkach. Co więcej, urządzenia Mesh 2.0 szybko określają idealną ścieżkę do efektywnego przesyłania wiadomości od kierowcy do kierowcy.
Wyniki nowej technologii Mesh 2.0 przekładają się na bezprecedensowy poziom jakości dźwięku interkomu i niezawodnej łączności dla wszystkich użytkowników interkomu Sena Mesh 2.0. Testowana i sprawdzona w najbardziej wymagających sytuacjach sieć Sena Mesh 2.0 utrzymuje linie komunikacyjne z innymi kolarzami w czystości i stabilności.

Komunikacja wielokanałowa i prywatne rozmowy:
Lata 50. to nie jeden, ale trzy różne tryby interkomu dostępne dla kierowców Sena: wielokanałowy Intercom ™ Open Mesh, Group Intercom ™ Mesh i Interkom Bluetooth.
Wielokanałowy interkom Open Mesh Intercom (open Mesh) oferuje pierwszy w branży system kanałów Intercom ™! Podobnie jak w przypadku standardowych radiotelefonów ręcznych lub Cb, system 50s Mesh 2.0 pozwala użytkownikom przełączać się między dziewięcioma różnymi kanałami podczas pracy w trybie otwartej siatki. Open Mesh oferuje proste, pojedyncze naciśnięcie przycisku, aby połączyć się z siecią domofonową Mesh 2.0. Obsługuje także prawie nieograniczoną liczbę użytkowników w zasięgu do 5 mil / 8 km (min. 6 zawodników przy odstępach 1,2 mi / 2 km)! Dzięki łatwości łączenia, ogromnej pojemności użytkownika, niesamowitemu zasięgowi i włączeniu funkcji dziewięciokanałowej, tryb interkomu z otwartą siatką z lat 50. z pewnością będzie zmieniaczem gier dla tych dużych grup / przejażdżek klubowych.
Jeśli wolisz rozmowę w grupie prywatnej, po prostu przełącz się na tryb interkomu siatki grupowej. Group Mesh obsługuje pojedynczą, prywatną grupę dla maksymalnie 24 uczestników i ten sam niesamowity zakres, co Open Mesh. Aby zapewnić prywatność, tylko zaproszeni użytkownicy mogą dołączyć do grupy Mesh Chat. Niezależnie od tego, który z dwóch trybów Mesh Intercom ™ wybierzesz, będziesz cieszyć się solidną niezawodnością zastosowaną w nowej sieci Sena Mesh 2.0.
Wreszcie, jak zawsze, tradycyjny czterokierunkowy tryb interkomu Bluetooth nadal stanowi opcję łączenia innych użytkowników Sena z obsługą Bluetooth w zasięgu 1,2 mili. Ponadto użytkownicy z lat 50. mogą sparować z użytkownikiem domofonu Sena Bluetooth i „połączyć” go w rozmowę domofonową Mesh 2.0!

Mocno jasne i wygodne głośniki HD:
Wszystkie nowe głośniki z lat 50. są zoptymalizowane pod kątem zarówno mocnego, jak i czystego dźwięku, a jednocześnie są całkowicie przeprojektowane dla większego komfortu fizycznego. Dzięki znacznemu zwiększeniu głośności i wzmocnieniu basów, wszystkie nowe głośniki HD będą Cię kołysać! Głośniki zawierają sprytny stożek, zmniejszający potencjalne otarcie ucha do krawędzi i, jak zawsze, łatwo mieszczą się w istniejących kieszeniach głośników w kasku. Więcej objętości! Więcej basów! Większa przejrzystość! Więcej Sena!

Przejmij kontrolę nad jazdą za pomocą poleceń głosowych:
Nie ma potrzeby podnosić palca, gdy można poprosić lata 50., aby się nim zajął. Polecenia głosowe dają kontrolę nad funkcjami systemowymi Seny z lat 50., takimi jak odbieranie telefonu lub uruchamianie sesji siatki grupowej. Lata 50. obsługują te systemowe polecenia głosowe w ośmiu językach, w tym angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, chiński, japoński i rosyjski!
Ale co, jeśli brakuje Ci paliwa? „Hej, Google, podaj wskazówki dojazdu do najbliższej stacji benzynowej”. Lata 50. mogą łączyć się z Asystentem Google i Siri firmy Apple za pomocą prostego polecenia głosowego, które pozwala wykorzystać moc funkcji smartfona, w tym nawigację GPS, odtwarzanie muzyki, wybieranie głosowe lub mnóstwo innych opcji. Zastanawiasz się, gdzie jest najbliższy staw z grilla? Chcesz znaleźć hotel na noc? Chcesz posłuchać swojego ulubionego zespołu? Cokolwiek to jest, wszystko, co musisz zrobić, to zapytać: „hej Siri” lub „hej Google”! Oto jak #rideconnected

Szybkie ładowanie i automatyczne aktualizacje: Poznaj adapter Sena Wifi:
Lata 50-te są wyposażone w akumulator o dużej gęstości, który ładuje się o 30% szybciej w porównaniu do swoich poprzedników. Zestaw słuchawkowy jest w pełni naładowany w ciągu zaledwie godziny, zapewniając do 9 godzin czasu rozmowy przez interkom z siatki lub 14 godzin czasu rozmowy przez interkom przez Bluetooth. Co więcej, dzięki funkcji szybkiego ładowania Seny, w zaledwie 20 minut, lata 50. zapewnią do 3,5 godziny komunikacji w sieci lub 6 godzin interkomu Bluetooth!
Dołączony adapter Sena Wifi zaspokaja Twoje potrzeby szybkiego ładowania i może być również zaprogramowany do automatycznego instalowania dowolnych dostępnych aktualizacji oprogramowania układowego do lat 50. za pośrednictwem sieci bezprzewodowej! Podłącz adapter do sieci Wi-Fi, a po jednorazowej konfiguracji zaprogramowano, aby wykrywał i instalował aktualizacje po podłączeniu zestawu słuchawkowego. Utrzymanie aktualności zestawu słuchawkowego Sena nigdy nie było tak proste!

Zupełnie nowa aplikacja dla wszystkich Twoich nowych lat 50 .:
Odblokuj moc lat 50. bezpośrednio ze swojego smartfona. Aplikacja Sena 50 Utility umożliwia dostosowanie różnych ustawień w latach 50. Użyj aplikacji do zdalnego sterowania parowaniem i połączeniami interkomu Bluetooth, konfigurowania ustawień kanałów dla otwartej siatki lub ustawiania prywatnej grupy dla siatki grupowej. Utwórz własne ustawienia radia FM i natychmiast wybierz preferowaną stację, której chcesz słuchać. A jeśli chcesz poprawić swoją muzykę, aplikacja zawiera wstępne ustawienia korektora dźwięku do odkrywania wszystkich nowych muzycznych pejzaży dźwiękowych!


Dane techniczne:

Generał:
Pogawędka:
Domofon Bluetooth: 14 godzin
Siatkowy interkom: 9 godzin

Wymiary:
Moduł główny: 102 mm x 56 mm x 27 mm (4,0 cala x 2,2 cala x 1,1 cala)
Głośnik: jednostka sterująca 40 mm - grubość 7,2 mm
Mikrofon wysięgnikowy: długość 190 mm
Drut między głośnikami: długość 555 mm
Waga: moduł główny 61 G (2,15 uncji)
Temperatura pracy: 10 ° C 55 ° C (14 ° F 131 ° F)

Siatka stacji:
Technologia Mesh 2.0 Intercom ™

Bluetooth:
Bluetooth 5.0
Profil zestawu słuchawkowego (hsp)
Profil zestawu głośnomówiącego (HFP)
Profil zaawansowanej dystrybucji audio (a2dp)
Profil zdalnego sterowania audio-wideo (avrcp)

Awiofon:
Odległość robocza:
Domofon Bluetooth: odległość robocza do 1,6 km (1,0 mili) w otwartym terenie
Interkom siatkowy: odległość robocza do 2,0 km (1,2 mili) * w otwartym terenie
* może rozciągać się do 8,0 km (5,0 mil) między minimum 6 zawodnikami
Obsługuje do:
Domofon Bluetooth: 4 jeźdźców
Mesh Intercom (open Mesh): Praktycznie nieograniczony
Mesh Intercom (zamknięta siatka): 24

Audio:
Advanced Noise Control ™
Wbudowany kodek Sbc
Szeroka kontrola głośności
Częstotliwość próbkowania: maks. 48 Khz (dac)

Radio FM:
Wbudowane radio Fm z Rds Af (częstotliwości radiowe systemu danych)
Region radiowy: na całym świecie
Dane dotyczące częstotliwości radiowej: 76 ~ 108 MHz
10 pamięci stacji z funkcją automatycznego skanowania

Bateria:
Czas ładowania: 1 godzina
Szybkie ładowanie: 20 minut ładowania to 6 godzin interkomu Bluetooth lub 3,5 godziny interkomu z siatki
Bateria litowo-polimerowa

Certyfikaty:
Ce, Fcc, Ic
Co sądzisz o Sena 50S Hydroizolacja Termiczna w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Sena. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Elektronika.

Cechy Sena 50S Hydroizolacja Termiczna

Kolor
Czarny
Posrebrzany
Rodzaj produktu
Interkomy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Recenzja

-

Sena 50S Interkom najlepszy produkt

Rezensie

-

SENA 50S jest SUPER 100% waw waw

Najlepszy telefon na kask

-

Najlepsze telefony na kask. Dobra jakość dźwięku, głośniki nie uderzają w uszy.

Sena 50s

-

Działa bardzo dobrze, chociaż wyjaśnienia pozostawiają wiele do życzenia, ale jeśli już je skonfigurowałeś, już wiesz, jak ważne jest pobranie aplikacji i trochę poruszanie się po niej. Jest, tak, korzystasz z urządzenia, zwłaszcza dźwięku, gdy znajdziesz menu i wyrównujesz je do swoich upodobań, wcześniej brzmi bardzo dobrze, że nie doceniasz różnicy w stosunku do innej seny. Pochodzę z R10, który był bardzo szczęśliwy z nim takie same satysfakcje jak inne

Najlepszy komunikator w sekwanie

-

Doskonały komunikator, najlepsza technologia SENA

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up