up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Walizki motocykle-wyposazenie

Walizki motocykle-wyposazenie

Znajdź szeroką gamę produktów Walizki dla motocykle-wyposazenie. Odkryj najlepsze oferty w motardinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Walizki

Marki Walizki

Wskazówki dotyczące wyboru bagażu motocyklowego

Plecaki motocyklowe

Wysokiej jakości plecak motocyklowy będzie miał wiele różnych sekcji, dzięki czemu możesz przechowywać najważniejsze rzeczy oddzielnie od reszty bagażu. Przydatne będą również sekcje stworzone z myślą o elektronice motocyklowej, zapinane na zamek etui na delikatne przedmioty, takie jak telefony czy aparaty fotograficzne oraz boczne kieszonki zapewniające wygodny dostęp.

Oparcia i okucia motocyklowe

Jeźdźcy, którzy chcą dodatkowej wygody, zwykle dopasowują oparcie i dopasowują się do siedzenia, ponieważ nie tylko zapewniają wygodę, ale można na nich spakować bagaż motocyklowy . Niektóre motocykle są dostarczane z opcjonalnymi oparciami, w przeciwnym razie oparcie i mocowania można kupić od Alpinestars , Givi , Dainese , Shad , Bell i Klim .

Pokrowce na motocykle

Etui służą do przechowywania w nich niezbędnych rzeczy. Etui składa się z twardej powłoki zewnętrznej, która pomaga chronić najważniejsze przedmioty przed uszkodzeniem w razie wypadku lub poślizgnięcia. Można go łatwo założyć na bagaż motocyklowy i uwolnić od napięcia.

Suche torby motocyklowe

Suche torby motocyklowe to worki, w których przechowujesz swoje rzeczy, które chcesz chronić przed wodą lub wilgocią. Możesz także trzymać telefon z dala od wody w przypadku deszczu.

Torby motocyklowe

Torby motocyklowe są dwojakiego rodzaju: twarda skorupa z pokrywami i miękkie torby. Te z twardą skorupą są wykonane z metalu lub sztywnego plastiku. Miękkie torby mogą być wykonane ze skóry lub tkaniny. Torby te służą do przechowywania bagażu motocyklowego i można je łatwo zdjąć.

Motocyklowe torby na ramię

Torby na ramię do motocykli to worki wykonane z trwałego materiału i używane do przechowywania niezbędnych rzeczy, zwykle ubrań. Ta torba jest wyposażona w wyściełane paski na ramię, dzięki czemu kierowca może nosić ją na ramieniu.

Torby podróżne

Torby podróżne służą do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz podczas podróży. Te torby są wykonane z trwałego materiału, który chroni Twoje towary przed ryzykiem uszkodzenia podczas podróży.

Pakiet talii

Saszetka biodrowa do motocykli to mała torba mocowana do pasa podczas jazdy. Te torby są używane do przechowywania towarów, których chcesz używać wielokrotnie, takich jak telefon, więc korzystając z saszetki biodrowej nie musisz ciągle rozpakowywać całego bagażu.

Więcej o bagażu motocyklowym:

Rodzaj bagażu, który wybierzesz, będzie zależał od Twoich potrzeb. Zastanów się, ile potrzebujesz miejsca do przechowywania, jak często będziesz używać bagażu i czy potrzebujesz opcji wodoodpornych lub odpornych na warunki pogodowe.
Bagaż może być wykonany z różnych materiałów, takich jak skóra, tekstylia lub twardy plastik. Wybierz materiał, który jest trwały, odporny na warunki pogodowe i łatwy do czyszczenia.
Rozważ funkcje, takie jak klamry z szybkim odpinaniem, wodoodporne zamki błyskawiczne lub wiele przegródek, aby uczynić Twój bagaż wygodniejszym w użyciu.
Więcej o bagażu to akcesoria i części oraz bukłaki hydracyjne.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij