up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Męska odzież

Męska odzież

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

adizero

adizero

Męskie buty

Męskie buty

Buty damskie

Buty damskie

Akcesoria

Akcesoria

Kategorii

Hydratacja

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Sprzęt Do Biegania

Torby i Saszetki

Wszystko( adidas )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

adidas

Adidas to niemiecka międzynarodowa firma z siedzibą w Herzogenaurach, powstała w 1949 roku, zajmująca się produkcją obuwia sportowego, odzieży i akcesoriów , ale także mody inspirowanej sportem. Adidas nieustannie pracuje nad poprawą wyników sportowców, a także nad redefinicją codziennej mody, która wyróżnia się dzisiaj. Koncentruje się na projekcji swojej wyjątkowej przeszłości w ekscytującą teraźniejszość i przyszłość, w której innowacyjność i kreatywność są absolutnymi bohaterami.Buty adidas Running ultra boost zostały docenione za swoją doskonałość w branży obuwniczej. Jego komfort i stabilność zapewniają dużą odporność na bieganie.

Inne modele, które wywołały sensację w bieganiu, to buty Running galaxy. Jeśli chodzi o dyscyplinę Trail Running , wybierz adidas Terrex dla kobiet i mężczyzn z doskonałą przyczepnością i dobrze amortyzowaną podeszwą. Dobrej jakości buty piłkarskie poprawią Twoją wydajność i pomogą uniknąć kontuzji.Wybierz również odzież sportową, taką jak techniczne podkoszulki, bluzy, dresy, rajstopy, spodnie i torby, aby móc zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania sportu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij