up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Cebe STrike Osłona Klawiatury

plus
Cebe

Cebe STrike Osłona Klawiatury

Opis produktu Cebe STrike Osłona Klawiatury

Elastyczne ramki z kolorem bi-bi zapewniającym maksymalny komfort, S? TRIKE jest przeznaczony dla 3 5-letnich przyszłych mistrzów. Wyposażony w soczewki światłowodowe Cébé Blue zapewniające optymalną ochronę oczu, nowy model integruje naszą technologię Symbiotech z mechanizmem znajdującym się wewnątrz Na każdym ramieniu, łopatka ma końcówki w kształcie litery V, które dają dwa dodatkowe punkty kontaktowe, co zapewnia idealne przytrzymanie na każdej twarzy dziecka. S? TRIKE jest tak samo wygodne, jak jest modne.

Technologie:

PASEK:

Przyklejony bezpośrednio do końcówek świątyni w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wygody.

Cébé Technologies XTRA FLEX

XTRA FLEX:

Konstrukcja ramki inteligentnej, w razie potrzeby, w połączeniu z nylonowymi i miękkimi materiałami, zapewniająca dużą elastyczność dla świątyń. Zapewnia to doskonałą ergonomię i bezpieczeństwo.

Symbiotech:

Koncepcja ekskluzywna ze świątyniami w kształcie litery V zapewnia doskonałą i równomierną dystrybucję ciężaru okularów przeciwsłonecznych. Powoduje wysoki komfort i poziom stabilności, jaki nigdy wcześniej nie osiągnął na rynku.


Zamierzasz kupić Cebe STrike Osłona Klawiatury? Wszystkie produkty Cebe mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Cebe STrike Osłona Klawiatury i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na runnerinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów prowadzenie i triathlon.

Cechy Cebe STrike Osłona Klawiatury

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Niebieski
Płeć
Unisex
Wiek
Dziecięce

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up