up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 Zegar

plus
Garmin

Garmin Forerunner 245 Zegar

Opis produktu Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin Forerunner 245 to inteligentny zegarek, z którym osiągniesz swoje cele . Dzięki zaawansowanym funkcjom poznasz wskaźniki bazujące na Twoim stanie: dynamikę wyczynu, równowagę kontaktu z podłożem, długość kroku i inne.

Z wykorzystaniem Garmin Forerunner 245 uzyskasz plany ćwiczeń lub wykonasz spersonalizowane treningi z platformy Garmin Connect . W społeczności brokerów możesz udostępniać swoje dane i wspierać sukces członków zespołu. Ten sprzęt technologiczny można dostosować za pomocą osłon zegarków i aplikacji.

Żywotność baterii trackera sięga 24 godzin przy użyciu GPS i wydłuża 7 dni w trybie smartwatcha . Z tym zegarkiem poprawisz swój sposób biegania i będziesz zwracać uwagę na powiadomienia swojego urządzenia komórkowego. Z wygodnego nadgarstka możesz przeglądać wiadomości tekstowe, przeglądać aktualizacje z sieci społecznościowych, udostępniać lokalizację wybranym kontaktom. Inteligentny sprzęt posiada czujnik Pulse Ox, który oblicza poziom nasycenia krwi tlenem. Posiada również Body Battery, który mierzy poziom energii w ciele.

Inteligentny zegarek GPS z zaawansowanymi funkcjami szkoleniowymi

Ocenia twój status treningowy, aby wskazać, czy skorzystasz z innej sesji w tym tygodniu, czy też przesadziłeś i potrzebujesz dnia odpoczynku; oferuje dodatkowe funkcje monitorowania wydajności

Uzyskaj bezpłatne plany treningowe adaptacyjne od Garmin Coach lub stwórz własne niestandardowe treningi w naszej społeczności fitness Garmin Connect ™

Zapewnia zaawansowaną dynamikę jazdy1, w tym równowagę czasu kontaktu z podłożem, długość kroku, stosunek pionowy i inne

Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia2, takie jak wbudowane wykrywanie incydentów, ułatwiają udostępnianie lokalizacji

Dostosuj za pomocą bezpłatnych twarzy do oglądania, aplikacji i nie tylko z naszego sklepu Connect IQ ™

Żywotność baterii: do 7 dni w trybie smartwatch; do 24 godzin w trybie GPS

Robisz bieganie. Forerunner 245 myśli. Ten smartwatch GPS nie tylko informuje, gdzie biegłeś. Śledzi Twoje statystyki, analizuje liczby i poznaje wszystkie Twoje wyniki, formę biegową, historię treningu, a nawet cele. Wszystko, na czym musisz się skupić, to postawienie jednej stopy przed drugą.

Zaawansowana analiza wydajności:

Jaka liczba szkoleń jest dla Ciebie odpowiednia? Forerunner 245 oferuje spersonalizowany trening i wgląd w regenerację, aby podejmować mądrzejsze decyzje treningowe, pomagając przygotować się do następnego wyścigu. Monitoruje VO2 max i rozumie, jak ciepło i wysokość wpływają na wydajność. Im wyższy jest twój VO2 max, tym więcej możesz oczekiwać na wykonanie, co dokładnie pokazuje wskaźnik wydajności. Status treningu ocenia twoją ostatnią historię ćwiczeń i wskaźniki wydajności, aby poinformować Cię, jeśli trenujesz wydajnie, osiągając szczyt lub przekraczając granice. Zobacz, jak Twoje treningi wpływają na rozwój wytrzymałości, szybkości i mocy dzięki tlenowym i beztlenowym efektom treningu. Czas odzyskiwania pomaga zmaksymalizować korzyści z Twoich wysiłków, przewidując, kiedy będziesz gotowy na kolejne trudne wyzwanie. Można nawet wyświetlić ogólny ładunek treningowy, który mierzy objętość ćwiczeń z ostatnich 7 dni i porównuje go z optymalnym zakresem dla sprawności i historii ostatnich treningów.

Więcej sposobów na wypracowanie:

Bieganie jest tym, co robisz, więc trenuj mądrzej za pomocą narzędzi dostępnych w naszej społeczności fitness Garmin Connect. Twórz własne, niestandardowe treningi lub pobierz darmowe, które synchronizują się bezpośrednio z Twoim zegarkiem. Lub, jeśli masz konkretny cel na następne 5K, sprawdź Garmin Coach. Zawiera wskazówki od trenerów ekspertów i bezpłatne plany treningowe, które dostosowują się do Ciebie i Twoich celów, jest to niezawodny sposób na dotarcie do mety. W ramach planu treningowego może nawet pomóc Ci przewidzieć czas wyścigu. A co, kiedy chcesz to zmienić? Forerunner 245 ma również profile aktywności do jazdy na rowerze, pływania w basenie, wiosłowania w pomieszczeniach, a nawet do korzystania z steppera eliptycznego lub schodowego.

Przeanalizuj swoją formę biegania:

Smartwatch Forerunner 245 GPS ma również narzędzia potrzebne do poprawienia formy biegania. Zegarek mierzy kluczowe parametry pracy, takie jak kadencja, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i równowaga, oscylacja pionowa i stosunek pionowy. Pomiary te są kluczem do zrozumienia twojej formy, dzięki czemu możesz przynieść wszystko, co najlepsze na każdym biegu i na każdym wyścigu. Twój Forerunner 245 może zacząć śledzić te wskaźniki, dodając kompatybilny pasek do pomiaru tętna lub kompaktowy podajnik dynamiki biegu, który przypina się do paska.

Więcej sposobów dostosowania:

Sprawdź nasz sklep Connect IQ, w którym możesz dodać osobowość do Forerunner 245, pobierając aplikacje, widżety, tarcze zegarków i inne. Jest to łatwe i - nawet lepsze - bezpłatne. Każdego dnia dodawane są nowe aplikacje, dzięki czemu możesz śledzić, kiedy nadejdzie Uber, rzucić wyzwanie aplikacji Strava Relative Effort, a nawet użyć aplikacji AccuWeather MinuteCast, aby dowiedzieć się, kiedy zacznie się deszcz.

Pozostań w kontakcie w biegu:

Forerunner 245 ułatwia pracę bez pozostawiania ważnych inteligentnych funkcji. Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem będziesz mógł odbierać wiadomości tekstowe i przeglądać aktualizacje mediów społecznościowych, wiadomości e-mail i nie tylko bezpośrednio na nadgarstku. Nowe funkcje bezpieczeństwa i śledzenia ułatwiają udostępnianie swojej lokalizacji wybranym kontaktom w przypadku, gdy potrzebujesz pomocy - ręcznie lub automatycznie z wbudowanym wykrywaniem incydentów, w razie potrzeby. Więc zasznuruj swoje buty i wyrusz z odrobiną spokoju.

Udostępnij i rywalizuj:

Synchronizowanie działań z Garmin Connect to coś więcej niż tylko przechowywanie danych. Garmin Connect to prężnie działająca społeczność internetowa, w której ludzie w podróży mogą łączyć się i rywalizować, łącząc wyzwania, zachęcając do wzajemnych sukcesów, a nawet udostępniając swoje triumfy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Garmin Connect jest bezpłatny i dostępny w Internecie lub na smartfonie.

Wellness i zaawansowane monitorowanie snu:

Smartwatch Forerunner 245 ma narzędzia, które pomagają kontrolować ogólne samopoczucie i czas snu3. Narzędzia te zapewniają kluczowy wgląd, którego możesz użyć, aby zmaksymalizować trening. Na przykład naszym pierwszym uruchomionym zegarkiem jest czujnik Pulse Ox4. Ten czujnik na nadgarstek szacuje nasycenie krwi tlenem w twoim ciele, co może pomóc ocenić, jak twoje ciało absorbuje tlen - szczególnie podczas snu. Aby pomóc Ci zoptymalizować energię twojego ciała, monitoring energii Body Battery ™ wykorzystuje zebrane dane do pomiaru twoich rezerw energii w dowolnym momencie, dzięki czemu możesz zaplanować swój dzień, aby zoptymalizować czas na aktywność i odpoczynek.

Dane techniczne:

Generał:

Materiał soczewki: szkło Corning® Gorilla® 3

Materiał ramki: polimer wzmocniony włóknem

Taśmy szybkiego uwalniania: Tak (20 mm, standard przemysłowy)

Materiał paska: Silikon

Rozmiar fizyczny: 42,3 x 42,3 x 12,2 (mm); Pasuje na nadgarstki o obwodzie 127 204 mm

Rozmiar wyświetlacza: średnica 1.2´´ (30.4 mm)

Rozdzielczość wyświetlacza: 240 x 240 pikseli

Typ wyświetlacza: widoczne światło słoneczne, pamięć transfleksyjna w pikselach (MIP)

Waga: 38,5 g

Żywotność baterii: tryb SmartWatch: do 7 dni; Tryb GPS: Do 24 godzin

Ocena wody: Swim, 5 ATM

Kolorowy wyświetlacz: Tak

Pamięć / historia: 200 godzin danych dotyczących aktywności

Funkcje zegara:

Czas / data: Tak

Synchronizacja czasu GPS: Tak

Automatyczny czas letni: Tak

Budzik: Tak

Timer: Tak

Stoper: Tak

Czas wschodu / zachodu słońca: Tak

Czujniki:

GPS: Tak

GLONASS: Tak

Galileo: Tak

Monitor tętna na nadgarstku Garmin Elevate ™: Tak

Kompas: Tak

Akcelerometr: Tak

Pulse Ox: Tak

Codzienne inteligentne funkcje:

Łączność: Bluetooth®, ANT + ®

Connect IQ ™ (do pobrania twarze zegarków, pola danych, widżety i aplikacje): Tak

Inteligentne powiadomienia: Tak

Odpowiedź tekstowa / odrzucenie połączenia telefonicznego z tekstem (tylko Android ™): Tak

Kalendarz: Tak

Pogoda: Tak

Steruje muzyką smartfona: Tak

Znajdź mój telefon: Tak

Znajdź mój zegarek: Tak

Pilot kamery VIRB®: Tak

Kompatybilność ze smartfonami: iPhone® i Android ™

Kompatybilny z Garmin Connect ™ Mobile: Tak

Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia:

Wykrywanie incydentów podczas wybranych działań: Tak (wymagany smartfon)

Pomoc: Tak (wymagany smartfon)

LiveTrack: Tak

Udostępnianie zdarzeń na żywo: tylko Android ™

Funkcje śledzenia aktywności:

Licznik kroków: Tak

Pasek przesuwania (wyświetla na urządzeniu po okresie bezczynności; przejdź przez kilka minut, aby go zresetować): Tak

Automatyczny cel (uczy się poziomu aktywności i przypisuje dzienny cel kroku): Tak

Monitorowanie snu (monitoruje całkowity sen i okresy ruchu lub spokojny sen): Tak

Spalone kalorie: Tak

Przebyta odległość: Tak

Minuty intensywności: Tak

TrueUp ™: Tak

Move IQ ™: Tak

Wiek sprawności: Tak (w aplikacji)

Body Energy ™ Monitor energii: Tak

Śledzenie stresu przez cały dzień: Tak

Sprzęt fitness / siłownia:

Dostępne profile aktywności siłowni: Trening siłowy, Trening kardio, Trening eliptyczny, Stepping, Kryty wioślarstwo i Joga

Treningi kardio: Tak

Trening siłowy: Tak

Automatyczne liczenie powtórzeń: Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy:

Prędkość i odległość GPS: Tak

Dostosowywane ekrany: Tak

Konfigurowalne profile aktywności: Tak

Auto Pause®: tak

Trening interwałowy: tak

Zaawansowane treningi: Tak

Plany treningowe do pobrania: Tak

Auto Lap®: Tak

Ręczne okrążenie: Tak

Konfigurowalne alerty okrążeń: Tak

VO2 max: Tak

Status treningu (pozwala sprawdzić, czy trenujesz efektywnie, śledząc historię treningu i trend poziomu sprawności): Tak

Obciążenie treningowe (całkowity ładunek treningowy z ostatnich 7 dni obliczony na podstawie szacunkowego EPOC): Tak

Efekt treningowy (tlenowy): Tak

Efekt treningowy (beztlenowy): Tak

Dostosowywane alerty: Tak

Monity audio: Tak

Czas zakończenia: Tak

Wirtualny partner: Tak

Ścigaj się: Tak

Przewodnik po kursie: Tak

Blokada dotyku i / lub przycisku: Tak

Automatyczne przewijanie: Tak

Historia aktywności na zegarze: Tak

Physio TrueUp: Tak

Funkcje tętna:

Strefy HR: Tak

Powiadomienia HR: Tak

Kalorie HR: Tak

% HR max: Tak

% HRR: Tak

Czas odzyskiwania: Tak

Auto max HR: Tak

Transmisja HR (nadaje dane HR przez ANT + ™ do sparowanych urządzeń): Tak

Uruchomione funkcje:

Dostępne profile biegania: bieganie, bieganie na bieżni, bieganie w terenie, bieganie po szlaku

Odległość, czas i tempo oparte na GPS: Tak

Dynamika biegu: Tak (z kompatybilnym akcesorium)

Oscylacja i stosunek pionowy (stopień „odbicia” w ruchu bieżącym i stosunek kosztów do korzyści z długością kroku): Tak (z kompatybilnym akcesorium)

Czas i równowaga kontaktu z podłożem (pokazuje, ile czasu, w biegu, ma stopa na ziemi, a nie w locie i pozwala sprawdzić symetrię biegu): Tak (z kompatybilnym akcesorium)

Długość kroku (w czasie rzeczywistym): Tak (z kompatybilnym akcesorium)

Kadencja (zapewnia rzeczywistą liczbę kroków na minutę): Tak

Wydajność (po 6–20 minutach, porównuje twoje warunki w czasie rzeczywistym ze średnim poziomem sprawności): Tak

Uruchom treningi: Tak

Predyktor rasy: Tak

Podnóżek może: Tak

Obiekty rekreacyjne na świeżym powietrzu:

Nawigacja punkt-punkt: Tak

Ścieżka nawigacyjna w czasie rzeczywistym: Tak

Powrót do początku: Tak

TracBack®: Tak

Tryb UltraTrac: Tak

Odległość do celu: Tak

Współrzędne GPS:

Cechy rowerowe:

Dostępne profile rowerowe: rowerowe, rowerowe wewnętrzne

Kursy: Tak

Ścigaj się: Tak

Alerty czasu / odległości (wyzwala alarm po osiągnięciu celu): Tak

Kompatybilny z Varia Vision ™ (wyświetlacz montowany na głowie): Tak

Kompatybilny z radarem Varia ™ (radar skierowany do tyłu): Tak

Kompatybilny ze światłami Varia ™: Tak

Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem): Tak

Funkcje pływania:

Dostępne profile pływania: pływanie w basenie

Wskaźniki pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba uderzeń / szybkość, kalorie): Tak

Wykrywanie typu obrysu (styl wolny, styl grzbietowy, styl klasyczny, motyl): Tak

Skuteczność pływania (SWOLF): Tak

Rejestrowanie wierceń: Tak

Treningi pływania w basenie: Tak

Łączność:

Kompatybilność ze smartfonami: iPhone® i Android ™

W pudełku:

Forerunner 245

Kabel do ładowania / transmisji danych

Dokumentacja


Garmin Forerunner 245 Zegar dostępny w różnych typach. Kup go w runnerinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Garmin Forerunner 245 Zegar posiada oficjalną gwarancję marki Garmin. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Elektronika i kategorii Zegarki.

Cechy Garmin Forerunner 245 Zegar

Kolor
Szary
Właściwości
GPS
Prędkościomierz
Wrist heart rate
Glonass
Monitor codziennej aktywności

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Garmin Forerunner 245 Zegar

Doskonały zegarek

-

Jakość to 10/10 oryginalnego produktu i wiele funkcji do rejestrowania aktywności sportowych

Garmin Forerunner 245 Zegar

Doskonały

-

Dobry produkt dostarczony na czas. Kupiłem w bardzo dobrej cenie, teraz widzę na stronie drożej, nie wiem czy to była oferta, ale idealna.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wszystko oczekiwane ok

-

PROCES ZAKUPU, TRANSPORT I ODBIÓR PRODUKTU IDEALNY. GARMIN, BARDZO DOBRZE, JAK WSZYSTKIE PRODUKTY GARMIN. PRZEKROCZYŁEM OCZEKIWANIA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z CAŁEGO PROCESU I JEGO UŻYTECZNOŚCI.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Jakość

-

Doskonałe urządzenie dla sportowców poszukujących dobrych gadżetów

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry zakup

-

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny zegarka, idealny dla początkujących. Pakiet otrzymany zgodnie z reklamą.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobra okazja

-

Doskonały zegarek. Szybka dostawa

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bardzo dobry

-

Zegarek spełnił oczekiwania, doskonały stosunek jakości do ceny.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry stosunek jakości do ceny

-

Zegarek z pięknym ekranem, dobrymi funkcjonalnościami (w szczególności śledzenie trasy GPX), dobrą autonomią.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Idealny zamiennik

-

Dokładnie tego szukałem po tym, jak mój stary Forerunner 45 wymagał wymiany. Zdecydowane ulepszenie i najlepszy stosunek jakości do ceny Garmin.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bardzo dobry

-

Doskonały zegarek do ćwiczeń na szlaku i drodze!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetnie

-

Doskonała szybka obsługa. Zegarek, który wciąż testuję, ale wygląda nienagannie

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny

-

Przesyłka odebrana na czas i zgodnie z oczekiwaniami.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry zakup

-

Garmin nigdy nie zawodzi. zawsze jakość

Garmin Forerunner 245 Zegar

Prima sporhorloge

-

Dokładnie tego szukałem po tym, jak mój stary Forerunner 235 wymagał wymiany.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Lubiłam

-

wciąż na wczesnym etapie, doskonała obserwacja jego funkcji i czynności, które ćwiczę.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Poprzednik 245

-

Najlepszy zegarek do biegania w tej cenie. Dyskretna konstrukcja, długa żywotność baterii. Nie używam słuchawek, więc dla mnie wersja muzyczna nie miała sensu, poza tym te zegarki są tańsze.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin prekursor 245

-

Wysyłający bardzo szybko i wciąż go testuję, ale wygląda świetnie

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny zegar

-

Bardzo szybka dostawa, bardzo dobra jakość i dużo danych.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Najlepszy produkt

-

Zadowolony z zakupu i wysyłki bez problemów.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Zaufaj garminowi

-

Przybył w idealnym stanie i zgodnie z reklamą, zawsze kupuję na tej stronie, wydaje się całkowicie niezawodny i bezpieczny… Zegarek jest doskonałej jakości i jestem zadowolony.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bródkowy

-

Jest to idealny zegarek do uprawiania różnych sportów.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny podstawowy zegarek

-

Miękki pasek. Zegarek jest bardzo lekki, nie wyczuwalny na dłoni. Funkcjonalność jest wystarczająca do uprawiania sportów amatorskich.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Kontynuować

-

Testowanie przy odbiorze. Spełnia oczekiwania. Lżejszy i bardziej kompletny niż stary prekursor 235.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin forrunner 245

-

Zegarek otrzymałem wczoraj, nadal go testuję.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wciąż go testuję, ale podoba mi się.

-

Wysyłka przebiegła bez żadnych problemów. Otrzymane w zaplanowanych terminach. Nadal testuję Forerunnera, ale samo jego otwarcie sprawiło, że poczułem się dobrze. Kiedy będę miał więcej kryteriów, zaktualizuję tę opinię. W każdym razie było to najtańsze miejsce, w którym je znalazłem.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin prekursor 245

-

Wszystko dotarło super szybko. Jestem bardzo szczęśliwy

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin prekursor 245

-

Bardzo dobry produkt. Doskonała cena/jakość.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Otrzymane

-

Przybył w idealnym stanie i zgodnie z reklamą, zawsze kupuję na tej stronie. Uważam, że jest całkowicie niezawodny i bezpieczny… Zegarek jest doskonałej jakości i jestem zadowolony.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wszystko w porządku.

-

Oglądaj otrzymane przed prognozą i doskonałym produktem. Zadowolony z zakupu i specjalnej ceny ...

Garmin Forerunner 245 Zegar

Doskonały zegarek

-

Bardzo ładny i precyzyjny zegarek

Garmin Forerunner 245 Zegar

Zadowolony

-

Znakomity produkt. Bardzo zadowolony z zakupu.

Garmin Forerunner 245 Zegar

100% zalecane

-

Wygodny, łatwy w obsłudze i niezawodny.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bardzo dobra pomoc szkoleniowa

-

Zegarek mam dopiero od miesiąca i mam tylko dobre słowa: wygodny, z wieloma funkcjami (z których w tej chwili nie korzystam) i świetną pomocą w kontrolowaniu niektórych parametrów treningu. Jak dotąd bardzo zadowolony.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Forerunner 245 niedrogi i doskonale działający

-

ten prekursor 245 jest bardzo odpowiedni dla osoby, która ma napięty budżet, ale chce prawie pełnej funkcji jako biegacz..bikeinn oferuje bardzo dobrą cenę

Garmin Forerunner 245 Zegar

Fantastyczny

-

Super łatwe zamawianie, świetna cena i super szybka dostawa! Polecam 100%!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Doskonały zegarek

-

Zegarek jest doskonały! Usługa wysyłki była szybka! Doskonałe doświadczenie!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Poprzednik garmina 245

-

Znakomity produkt, który już znam i używam od lat również w poprzednich wersjach. Kupiony za świetny prezent, super konkurencyjną cenę i przede wszystkim bardzo szybką wysyłkę we Włoszech. Polecana strona

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny zegar.

-

Wysyłka z Hiszpanii do Niemiec przebiegła sprawnie i szybko. Cena była bardzo tania. Sam zegarek doskonale nadaje się do biegania, a także pasuje do wąskich damskich nadgarstków. Mogę polecić produkt, Bikeinn też! :)

Garmin Forerunner 245 Zegar

Doskonały

-

Bardzo szybka wysyłka Produkt w idealnym stanie Wystarczy go użyć

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wszystko perfekcyjne!!

-

Zamówione i odebrane w 3 dni. Wszystko idealne w najlepszej cenie! Polecam wszystkim kupować na tej stronie

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny produkt!

-

Świetny produkt! Jedna z najlepszych cen skupu na rynku. Szybka i tania wysyłka. Wspaniałe doświadczenie.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny zegarek

-

Wiele funkcji i łatwość instalacji. Szybka dostawa i dobra oferta na ten zegarek.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Super zegarek

-

Zegarek jest super. Kupiony do monitorowania odległości i tętna. GPS łapie znacznie szybciej niż telefon, bez problemu podłączony do POLAR H10. wszystko jest intuicyjne, instrukcje czytam po ustawieniu zegara (dla informacji). wygodna w nawigacji jest również opcja powrotu do wcześniej zapisanych współrzędnych (zbieracze grzybów, myśliwi). polecić

Garmin Forerunner 245 Zegar

Środki

-

Jaki jest wymiar w cm wysokości X szerokości X głębokości?

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry wybór do biegania

-

Świetny zegarek w dobrej cenie. Dziękuję Ci.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Poprzednik garmin 245

-

Dobra obsługa, świetny zegarek, świetna cena?

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry stosunek jakości do ceny

-

Produkt dotarł o 1 dzień dłużej niż oczekiwano (mrw), pomyślałem, że 3 dni robocze były rozsądne w okresie świątecznym. Jeszcze nie próbowałem tego zbyt dobrze, ale na początek bilans jest dość pozytywny. Wymienia wszystkie wskaźniki, które mnie interesowały, czy to na rowerze, czy podczas biegania czy treningu funkcjonalnego. Jest bardzo dobrze wyglądający, łatwy w użyciu i niedrogi jak na to, co jest na rynku.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Poprzednik garmina 245

-

Pierwsze wrażenia, bez wychodzenia na próbę, bardzo lekka, intuicyjna, bardzo cienka linia i wygodna

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin przód 245

-

Всім раджу даний годиник, дуже легкий і має повністю весь набір метрик для бігу!!! уже вдала моделька

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dokładnie to, czego chciałem

-

Zegarek jest dokładnie tym, czego chciałem. Wysyłka była super szybka i dokładnie wiedziałem, gdzie jest zegarek, dopóki go nie odebrałem :-) To nie pierwszy raz, kiedy kupuję w bikeinn - bardzo polecam!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wyśmienity protukt

-

Dobra obsługa, doskonały zegarek i dostawa w idealnym stanie.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Poprzednik garmina 245

-

Dobry zegarek do biegania i po prostu do aktywnego życia, dla osób dbających o zdrowie. Dużo opcji aktywności, dużo motywacji do poprawy wyników. Pomiary pulsu, poziomu stresu, liczby oddechów i wiele więcej. Aplikacja Garmin Connect zawiera łatwe w użyciu podsumowania wyników i wykresy. Garmin IQ pozwala wybrać tarczę zegarka, pola danych i nie tylko.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry zegarek i szybka wysyłka

-

Wysyłka z Hiszpanii do Włoch była bardzo szybka (3 dni robocze). W tej chwili używam zegarka od 6 dni i nadal jest naładowany w 48%. Próbowałem biegać z GPS i dane są realistyczne. Jestem zadowolona z zakupu.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Otrzymane

-

Oświadczam, że nie otworzyłam, to prezent gwiazdkowy dla mojego syna. Na razie świetna cena, szybka dostawa. Mam nadzieję, że na otwarciu wszystko jest w porządku.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin jest zawsze na topie

-

Dostarczone niedawno, ale możesz zobaczyć jakość produktu i różne wprowadzone przez niego funkcje w porównaniu z poprzednim modelem. Teraz nie może się doczekać, aby pobiegać moim nowym 245.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wspaniały!

-

Świetna obsługa, świetna cena i świetny produkt!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Doskonała dostawa

-

Dobra obsługa, doskonały zegarek i dostawa w idealnym stanie.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Poprzednik garmina 245

-

Idealna dostawa i doskonały produkt. W porządku!!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny

-

Forerunner 245 jest bardzo kompletny, łatwy do połączenia ze strava i wikiloc. Dobrze zaznacza wspinane trasy, a wibracją wskazuje zakręty. Ekran jest trochę mały jak na mój gust, ale na wszystko inne dziesięć

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny i lekki

-

Oprócz tego, że jest bardzo lekki, ma świetne wykończenia (oczko są plastikowe, ale wysokiej jakości). Jest bardzo praktyczny i intuicyjny. GPS łączy się natychmiast i pokazuje wiele informacji o aktywności. Bardzo podobało mi się też, jak jest konfigurowalny.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bardzo zadowolony

-

Szybki zakup, produkt otrzymany zgodnie z oczekiwaniami. Świetne wrażenia przy pierwszym zakupie, gorąco polecam zakupy w tym sklepie internetowym :) Co do zegarka super wygodny, ma baterię, która nigdy się nie kończy, bałem się przycisków ale to coś bardzo praktycznego i szybkiego do przyzwyczajenia .

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin forerunner 245

-

Bardzo zadowolony z tego zegarka. Chciałem wrócić do Garmina po użyciu Polara, zegarek polarny był w porządku, ale aplikacja naprawdę go zawiodła. Zegarek był bardzo łatwy do uruchomienia i synchronizacji z telefonem/komputerem i dodatkami. Bardzo wygodny krój i całkiem łatwy w użyciu. Jedynym problemem jest dokładność nadgarstkowego monitora HR. Zrobiłem trochę zwiftowania, w którym pasek na klatkę piersiową zarejestrował wzloty 170+, a monitor zegarka zarejestrował to w 130-140.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny zegarek

-

Świetny zegarek za te pieniądze, a bikeinn to zawsze 5 gwiazdek! ! !

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry produkt

-

Pochodzi z Fitbit Charge HR i nie ma koloru, w Garminie wszystko działa cudownie. W procesie zakupu wszystko przebiegło bez problemów.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wyśmienity protukt

-

Doskonały zakup, zgodny z oczekiwaniami. Doskonałe opakowanie i opakowanie (to był prezent). Doskonała funkcjonalność. Dla miłośników biegaczy, długich spacerów, prób ale także pływania w basenie. Również estetycznie piękny.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bardzo szybka dostawa

-

Dobra obsługa, szybka dostawa i dobre ceny.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin 245

-

Zachwycony zakupem, świetnym produktem, czekającym na wiele mil szczęśliwych mil i posiadającym wszystkie statystyki, które firma Garmin ma do zaoferowania, również doskonała obsługa

Garmin Forerunner 245 Zegar

W pełni usatysfakcjonowany

-

Jestem w pełni zadowolony z zakupu tego produktu. Wysyłka do Szwecji przebiegła stosunkowo szybko, bez dziwności. Sam zegarek jest dokładnie tym, czego potrzebuje mój partner. Niezwykle dobre wibracje w zegarku, dzięki czemu nie można przegapić powiadomienia!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bardzo zadowolony

-

Świetny produkt, dobra cena i bardzo szybka dostawa. Dzięki!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Bardzo zadowolony!

-

Świetny produkt, piękny, lekki, idealne opakowanie i wystarczająco szybka wysyłka. GLS taki sobie. Wciąż bardzo zadowolony.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Wszystko bardzo dobrze

-

Spełnia oczekiwania. Bardzo wygodne i polecane.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Zgodnie z zapowiedzią

-

Szybki dojazd i robi wszystko zgodnie z reklamą.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Idealny!!!!!!!!

-

To już trzeci zegarek tego typu, z jakim korzystałem iw tej chwili spełnia moje oczekiwania.

Garmin Forerunner 245 Zegar

245 garmin

-

Od maja 2018 do czerwca 2020 używał 935. Garmin. Ponownie przeczytałem wszystkie dostępne informacje o nowościach i kupiłem 245 "Garmin". Świetny model, polecam.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Świetny produkt!

-

Jakość produktu, bez reklamacji. Już od 11 lat posiadam prekursora 405. Zegarki Garmin są naprawdę na topie. Po stronie dostawy, produkt prawdopodobnie był w magazynie. Zamówiono 04/21 i dostarczono 7 maja. Biorąc pod uwagę obecny kontekst, może to być zrozumiałe.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Zadowolony

-

Szybka dostawa wspaniały produkt

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin forerunner 245

-

Fantastyczny zegarek bardzo lekki i bardzo wygodny, jak go nie mieć, doskonała aplikacja do zarządzania nim.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Fantastycznie

-

przybył za 2 dni. Piękny, lekki i robi wszystko, co mówi. Jestem bardzo szczęśliwy

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin forerunner 245

-

Przybył dość szybko, a cena była najniższa. Bardzo kompletny zegarek (jakość / cena).

Garmin Forerunner 245 Zegar

Garmin 245

-

Bardzo dobrze i bardzo kompletnie! Najwyższy stosunek jakości do ceny ...

Garmin Forerunner 245 Zegar

Super zegarek kardio

-

Mając wcześniej urządzenie Forerunner 230, chciałem przejść na zegarek na rękę. Bardzo się cieszę, że możemy znaleźć wiele danych związanych z tętnem. Jest to bardzo interesujące dla sportowców ciekawych efektów treningu. Polecam ten zegarek z wieloma możliwościami!

Garmin Forerunner 245 Zegar

Dobry wybór

-

Bardzo dokończ wybór najlepszej ceny / korzyści

Garmin Forerunner 245 Zegar

..

-

Szybkie zamówienie, ta sama dostawa. Bardzo dobry produkt, bardziej dyskretny i lekki niż 235. Lepsza ergonomia i więcej funkcjonalności dla sportu. Potwierdzam.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Doskonały

-

Jako właściciel Forerunner 310XT mogę jedynie powiedzieć, że udoskonalenia, które tam są, są przydatne i ważne, monitorowanie tętna za pomocą czujnika tętna stanowi wielką pomoc w treningu bez dyskomfortu z czujnika tętna. Następnie dodajemy również funkcję powiadamiania, idealnie.

Garmin Forerunner 245 Zegar

Aktualizacja z fr235

-

zaktualizowałem do 245 z 235. zegarek jest mniej nieporęczny, pomimo większego ekranu. menu są intuicyjne i przejrzyste, ale większość zmian jest wyłącznie estetyczna. nowy status treningu jest przydatny, jeśli wykonasz własny plan treningu. jeśli chodzi o statystyki zdrowia (stres i bateria ciała), są miłe, ale czują się trochę niewiarygodne. mogę polecić ten zegarek, jeśli uważasz, że Twój 235 wygląda na przestarzały lub szukasz nowego i nie mam nic przeciwko wydaniu dodatkowych 100 € na nowy wygląd. jeśli chodzi o funkcje, rdzeń jest zasadniczo taki sam jak 235.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up