up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Icebug Spirit8 OLX Jogurt Z Czarną Wiśnią

Icebug Spirit8 OLX Jogurt Z Czarną Wiśnią

plus
Icebug

Icebug Spirit8 OLX Jogurt Z Czarną Wiśnią

Opis produktu Icebug Spirit8 OLX Jogurt Z Czarną Wiśnią

Spirit istnieje już od wielu lat i nadal jest preferowanym butem dla wielu biegaczy na orientację i sportowców terenowych, niezależnie od tego, czy są mistrzami świata, czy amatorami. Bycie punktem odniesienia poza szlakiem nie oznacza, że musisz odpocząć, a przynajmniej nie, jeśli chcesz pozostać na czele.
Kluczem do sukcesu jest połączenie niskiej wagi, gładkości i przyczepności, ale bez utraty trwałości. Materiał wierzchni to poliester PET z recyklingu o wysokiej odporności na ścieranie z bluesign®, z ochronnym błotnikiem TPU, bardzo gładki i delikatny w dotyku. Niski krój kołnierza i bardzo wygodna miseczka na pięcie odciążają ścięgno Achillesa od ucisku.
Pianka o zamkniętych komórkach miseczki na pięcie i górna tkanina poliestrowa pochłaniają bardzo mało wody (maksymalnie 20%, gdy są mokre). Niski profil podeszwy i opadanie optymalizują kontrolę nad podłożem, ale są elastyczne, aby stopa mogła się naturalnie poruszać.
Ostatnia została zaktualizowana o nieco bardziej pojemne palce. Podeszwa zapewnia wyjątkową przyczepność dzięki innowacyjnemu ukośnemu kalenicowi, który został ulepszony do niesamowitego dzięki 14 zintegrowanym kołkom z węglika OLX.
Dane techniczne:
Cholewka: Bluesign® 100% recyklingowana tkanina poliestrowa PET z nadrukiem sublimacyjnym.
Błotnik ProtecTPU.
Podszewka: Bluesign® 100% recyklowany i barwiony w roztworze poliester PET
Insock: wymienny. 20% pianki Bloom i lekkiej pianki EVA, z podszewką poliestrową PET w 100% z recyklingu i barwioną w roztworze bluesign®
Podeszwa środkowa: lekka pianka EVA z 20% pianką BloomFoam. RockShield
Podeszwa zewnętrzna: guma z kolcami ze stali węglikowej OLX
Waga: 290 gr (US 9) / 250 gr (USL 7,5) Rozmiar: US 7–13 (40 - 47) / USL 5,5 - 10,5 USL (36 - 42)
Skręt: Easy Flex
Upuszczenie: 4 mm
Amortyzacja: responsywna
Wreszcie: wąski krój wyścigowy z prostą linią dużych palców
ZRÓWNOWAŻONE ZALETY:
Cholewka z bluesign® 100% poliestru z recyklingu PET.
Podszewka z bluesign® 100% recyklowanego i barwionego w roztworze poliestru.
Wkładka wykonana z 20% pianki Bloom i lekkiej pianki EVA, podszyta 100% bluesign® poliestrowym siateczką barwioną w recyklingu i barwioną w roztworze.


Szukasz Icebug Spirit8 OLX Jogurt Z Czarną Wiśnią? W runnerinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Buty do biegania terenie od najlepszych producentów. Na przykład Icebug, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu prowadzenie i triathlon.

Cechy Icebug Spirit8 OLX Jogurt Z Czarną Wiśnią

Krok
Neutralny
Drop
0-4 mm
Kolor
Szary
Niebieski
Waga obuwia
Od 250 g do 300 g
Szerokość buta
Standardowy

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Icebug spirit stare buty do biegania w terenie

-

Idealnie pasuje do mnie i świetnie nadaje się do biegów na orientację. Lekki z metalowym uchwytem dob. Szerszy but, który jest dla mnie świetny. Uwielbiam buty z lodami, szkoda, że w tym kraju nie ma ich więcej.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up