up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Lidergrip Cold Garments Kompresyjny Bandaż Na Kolana

Lidergrip Cold Garments Kompresyjny Bandaż Na Kolana

plus
Lidergrip

Lidergrip Cold Garments Kompresyjny Bandaż Na Kolana

Opis produktu Lidergrip Cold Garments Kompresyjny Bandaż Na Kolana

LIDERGRIP COLD GARMENTS KNEE T/S Zimny kompresyjny bandaż rurkowy do szybkiego łagodzenia siniaków, łez włóknistych, skręceń i stanów zapalnych stawów po sporcie.

Efekt zimna.

Gotowy do użycia bez potrzeby używania lodówki.

Wielokrotnego użytku i wielokrotnego ładowania.

Naturalne składniki aktywne zapewniające szybką ulgę.

Wygodny i skuteczny.

Dla obu płci.

Dostępne rozmiary S,M,L.
Lidergrip Cold Garments Kompresyjny Bandaż Na Kolana jest idealny, by dopełnić twój sprzęt prowadzenie i triathlon. W twoim sklepie online runnerinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na runnerinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym prowadzenie i triathlon znajdziesz inne produkty prowadzenie i triathlon dopełniające Lidergrip Cold Garments Kompresyjny Bandaż Na Kolana.

Cechy Lidergrip Cold Garments Kompresyjny Bandaż Na Kolana

Kolor
Niebieski
Podkategorie
Recovery

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up