up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

TOMIR

TOMIR

Akcesoria

Akcesoria

Tomir Waterproof

Tomir Waterproof

Kategorii

Hydratacja

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Męska

Wszystko( Nnormal )

Nnormal

“Dzielenie się tymi samymi wartościami było silnym motywatorem do rozpoczęcia tego projektu. Zgodziliśmy się, że potrzebujemy nowego sposobu myślenia i działania w odniesieniu do naszego środowiska i aktywności na świeżym powietrzu” - wyjaśnia Kilian Jornet. “Chcemy być bardzo szczerzy w kwestii tego, w jaki sposób produkujemy sprzęt i jaką rolę ma do odegrania firma dla społeczeństwa i środowiska. Oznacza to przejrzystość i pracę nad unikaniem nadmiernego konsumpcjonizmu, tworząc produkty, które są trwałe. Aby wpływ na środowisko był mniejszy, musimy pracować z różnymi materiałami i eksplorować różne projekty. To długa i trudna droga, ale to właśnie mnie i zespołowi motywuje do rozpoczęcia tego projektu".

Produkty NNormal odzwierciedlają wspólną filozofię partnerów: autentyczność i użyteczność, które zainspirują ludzi do cieszenia się i szacowania natury - misja, która jest wyrażana przez niezmienny sprzęt, który jest funkcjonalny, nastawiony na wyniki i zbudowany do trwałości. Wszystkie sprzęty Outdoor zostały zaprojektowane na Majorce i przetestowane w Norwegii, jak sugeruje nazwa marki (Nor-way + Mal-lorca)

“Budowanie nowej marki jest zawsze bardzo ekscytującą przygodą, choć jesteśmy świadomi wyzwań z tym związanych” - mówi Miguel Fluxa, dyrektor generalny Campera i członek czwartej generacji rodziny założycieli. “Jesteśmy uzupełniającymi się partnerami NNormal. Mieć możliwość stworzenia jej z kimś takim jak Kilian jest naprawdę wyjątkowe: połączenie wydajności z osobistą odpowiedzialnością silnie rezonuje z naszym DNA. On wnosi swoje silne doświadczenie w zakresie rozwoju produktu i wyjątkowe spojrzenie na świat outdooru, a Camper wnosi innowacje, wiedzę o szewstwie i projektowaniu."

Asortyment NNormal zostanie wprowadzony na rynek jesienią 2022 roku w Europie i Ameryce Północnej za pośrednictwem naszej strony internetowej nnormal.com i specjalistycznych sklepów outdoorowych i biegowych. Pierwszy drop będzie ograniczony, skupiając się na obuwiu, odzieży i akcesoriach do biegu w terenie i wędrówek. Kilian Jornet - pierwszy ambasador zespołu NNormal, który zostanie ogłoszony w nadchodzących tygodniach - będzie je nosił podczas tegorocznego sezonu wyścigowego.

Your Path, No Trace.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij