up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport Sport Zero Kalorii 20 Jednostki Cytrynowy

plus
Nutrisport

Nutrisport Sport Zero Kalorii 20 Jednostki Cytrynowy

Opis produktu Nutrisport Sport Zero Kalorii 20 Jednostki Cytrynowy

Znaczenie nawadniania i zastępowania mineralnego podczas ćwiczeń fizycznych jest czymś więcej niż uznane w świecie sportu. Z tego powodu głównym zadaniem w trakcie ćwiczeń fizycznych jest uwodnienie, oczywiście uzupełnione elektrolitami ze względu na jego znaczenie w mechanizmach energetycznych oraz w procesach skurczu mięśni i relaksacji.

Wśród napojów, które zaspokoją te potrzeby, zwracamy uwagę na napoje izotoniczne, gdzie nie tylko mamy do dyspozycji minerały, ale także węglowodany w jego recepturze. Czasem jednak znajdujemy sportowców, którzy nie chcą włączyć hydratu podczas ćwiczeń lub chcą kontrolować spożycie ... w takim przypadku napoje izotoniczne nie byłyby najbardziej odpowiednim produktem.

Sport Drink Zero Calories to odmienna koncepcja napojów dla sportowców. Sport Drink Zero Calories został sformułowany tak, aby zaspokoić potrzeby osoby, która wykonuje ćwiczenia fizyczne i chce kontrolować spożycie węglowodanów. Sport Drink Zero Kalorii to praktyczne pałeczki składające się z elektrolitów (sodu, potasu i magnezu) oraz witamin bez dodatku węglowodanów (cukrów).

Dzięki temu wkład elektrolitów można uniknąć problemów związanych z ich brakiem, takich jak skurcze mięśni, kontuzje, utrata wydajności ... Sport Drink Zero Calories składa się z praktycznych palców łatwych do przenoszenia i rozpuszczania.


W runnerinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla prowadzenie i triathlon, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Nutrisport Sport Zero Kalorii 20 Jednostki Cytrynowy? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w runnerinn w katalogu Odżywianie i kategorii Napoje oferujemy produkty prowadzenie i triathlon, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Nutrisport Sport Zero Kalorii 20 Jednostki Cytrynowy

Kolor
Wielokolorowy
Podkategorie
Nawodnienie
Rodzaj produktu
Koperty
Ilość
Skrzynka
Trening
W trakcie
Później
Kofeina
Bezkofeinowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Dobra opcja nawilżenia

-

Te koperty są dobrym rozwiązaniem do nawodnienia i odzyskania elektrolitów w czasie upałów. Przede wszystkim jest to bardzo przydatne w tych sprzętach rowerowych, w których organizacja zapewnia tylko wodę w zapasach, ponieważ dwie lub trzy koperty można nosić w kieszeni, która szybko rozpuszcza się w wodzie.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up