up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Batwolf Lenses

plus
Oakley

Oakley Batwolf Lenses

Opis produktu Oakley Batwolf Lenses

Dostosuj wygląd okularów Batwolf i uzyskać najlepsze parametry optyczne dla których używasz go najbardziej. Wszystkie obiektywy zamienne wyposażone niezrównaną jasność, odporność na uderzenia i 100% filtrowanie UV Oakleys (High Definition Optics HDO).

Ważna uwaga: Należy zachować ostrożność podczas instalowania / usuwania soczewki akcesoriów. Porysowany obiektywy nie mogą być zwrócone i nie są objęte gwarancją oakleys politykiSzczegóły


Kształt standardowy obiektyw

Kolor soczewki czarne iryd

Standard FitTECHNOLOGIE:


High Definition Optics


Interesuje Cię Oakley Batwolf Lenses? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w runnerinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Oakley Batwolf Lenses. Oakley jest jedną z najlepszych marek prowadzenie i triathlon, projektującą produkty dla Sprzęt do biegania, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Oakley Batwolf Lenses

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Czarny
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up