up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Flak Jacket Polarized

plus
Oakley

Oakley Flak Jacket Polarized

Opis produktu Oakley Flak Jacket Polarized

Dostosuj wygląd okularów Piątki Squared i uzyskać najlepsze parametry optyczne dla których używasz go najbardziej. Wszystkie obiektywy zamienne funkcji filtrowania UV pobicia przejrzystości, odporności na uderzenia i 100% High Definition OPTICS Oakley (HDO). Soczewki pasują Opinie Five Squared i piątkami 3.0 (Asian Fit) ramek.

Ważne Uwaga: Wymienne obiektywy nie może być zwrócony, jeśli zostały one zamontowane lub porysowana. Asian soczewki Fit nie mogą być instalowane w standardowych ramkach rozmiar okularów.

Bliższe dane

Obiektyw kształt standardowy

Kolor szkieł czarny iryd spolaryzowane

TECHNOLOGIE:

Optyka High Definition

Oakley Hdpolarized


Kochasz prowadzenie i triathlon? Kupuj Oakley Flak Jacket Polarized i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Oakley. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Sprzęt do biegania we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania prowadzenie i triathlon, modele Części zapasowe zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Oakley Flak Jacket Polarized

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Szary
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up