up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Flak Jacket XLJ Polarized Prizm Shallow

plus
Oakley

Oakley Flak Jacket XLJ Polarized Prizm Shallow

Opis produktu Oakley Flak Jacket XLJ Polarized Prizm Shallow

Od pierwszego dnia, naszym celem w kurtce przeciwpożarowej było stworzenie światowej klasy sprzętu sportowego.

Treningi i konkurencja mogą zabrać Cię od jasnego słońca do zachmurzonego nieba i wszystkiego pomiędzy, więc zaprojektowaliśmy wymienny projekt soczewki, który pozwala Ci się dostosować.

Dzięki dodatkowym zestawom obiektywów, zawsze będziesz mieć najlepszą optykę dla aktualnych warunków, a będziesz gotowy na to, co słońce robi dziesięć minut od teraz. Szczegóły kształtu soczewki Xlj Golf Fit'Standard.

Technologie: High Definition Optics.W runnerinn, pokazujemy całą charakterystykę Oakley Flak Jacket XLJ Polarized Prizm Shallow. W prowadzenie i triathlon sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Oakley Flak Jacket XLJ Polarized Prizm Shallow. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Oakley Flak Jacket XLJ Polarized Prizm Shallow i korzystaj z naszych ofert prowadzenie i triathlon sprzętu.

Cechy Oakley Flak Jacket XLJ Polarized Prizm Shallow

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Zielony
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up