up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Oakley Flight Jacket Prizm

Oakley Flight Jacket Prizm

Oakley Flight Jacket Prizm

Oakley Flight Jacket Prizm

plus
Oakley

Oakley Flight Jacket Prizm

Opis produktu Oakley Flight Jacket Prizm

Dostosuj wygląd swoich okularów Flight Jacket i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz jej najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% UV Oakleys HIGH DEFINITION OPTICS ™ (HDO ™).

Ważna uwaga: soczewki zapasowe mogą nie zostać zwrócone, jeśli zostały zamontowane lub porysowane. Obiektywy Asian Fit nie mogą być montowane w standardowych oprawkach okularów.

Technologia:

SOCZEWKI PRIZM ™:

Prizm ™ to rewolucja w optyce optyki zbudowana na dekadach badań nad kolorystyką. Soczewki Prizm ™ zapewniają niespotykaną dotąd kontrolę nad transmisją światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.

SOCZEWKI POLIGRAFICZNE PRIZM ™:

Prizm ™ Polarized cechuje się maksymalnym kontrastem i lepszą widocznością Prizm ™ z zaletami filtrowania olśnień Oakley HDPolarized.

SOCZEWKI HIGH DEFINITION OPTICS®:

Wszystkie soczewki Oakley oferują technologię HDO® z następującymi zaletami:

Klarowność: konwencjonalne soczewki mogą powiększać obrazy. Precyzja HDO® zapewnia mniej zniekształcone widzenie w całym polu widzenia.

Refrakcja: w przypadku zwykłych soczewek przedmioty nie są tak naprawdę, gdzie je widzisz. HDO® oferuje bardziej realistyczny obraz, dzięki czemu Twój mózg nie będzie musiał pracować w nadgodzinach.

Ochrona UV: Wszystkie soczewki Oakley blokują 100% promieni UVA, UVB i UVC oraz szkodliwe niebieskie światło o długości do 400 nm.


Szukasz produktów Oakley, a konkretnie Oakley Flight Jacket Prizm? Na runnerinn można znaleźć pełną listę Sprzęt do biegania prowadzenie i triathlon produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego runnerinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje prowadzenie i triathlon. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Oakley Flight Jacket Prizm

Rodzaj soczewki
Standardowy
Polaryzowany
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kat.4 - Bardzo słonecznie/jasne światło
Kolor
Niebieski
Płeć
Unisex
Podkategorie
Okulary
Wiek
Dorośli
Zakres Ochrony
Nieokreślony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Oakley Flight Jacket Prizm

Maksymalna jakość

-

Jak zawsze bardzo szybka wysyłka i zgodnie z oczekiwaniami jakość we wszystkich aspektach z marką Oakley, polecana dla każdego rodzaju sportu i użytkownika !!!

Oakley Flight Jacket Prizm

Kurtka lotnicza oakley prizm

-

Oryginalne soczewki, po prostu najlepsze. Jakość Oalkley jest jak zawsze doskonała.

Oakley Flight Jacket Prizm

Wszystko perfekcyjne

-

Wszystko bardzo szybkie i super ochronne opakowanie wysyłkowe opakowania soczewek Oakley, dowód niezdarnego kuriera

Oakley Flight Jacket Prizm

Gwarancja

-

Zawsze produkowane z idealną wymienną końcówką soczewki

Oakley Flight Jacket Prizm

Oakley

-

Doskonały produkt .. jakość .. najlepszy, jaki kiedykolwiek miałem

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up