up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Jawbreaker

Oakley Jawbreaker

Oakley Jawbreaker

Oakley Jawbreaker

plus
Oakley

Oakley Jawbreaker

Opis produktu Oakley Jawbreaker

Dostosuj wygląd okularów Oakley i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną w miejscach, w których używasz ich najbardziej. Wszystkie wymienne soczewki charakteryzują się niezrównaną przejrzystością, odpornością na uderzenia i 100% filtrowaniem UV w High Definition Optics® (HDO®).

Funkcje:

Transmisja światła: 11%

Warunki świetlne: jasne światło

Kontrast: neutralny

Dane techniczne:

Dopasuj: Standard


Chcesz kupić Oakley Jawbreaker? Nie musisz już szukać! runnerinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Części zapasowe. Odkryj nowe promocje na Sprzęt do biegania w runnerinn. Przygotowane przez Oakley, produkty Części zapasowe są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Oakley Jawbreaker

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Szary
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Zalecana

-

Szybka dostawa, autentyczny produkt w bardzo rozsądnej cenie.

Produkt zgodny z opisem

-

Produkt dotarł w 2 tygodnie (!) z Hiszpanii do Rumunii. Nie przez Fan Courier, jak wynika z opisu, ale przez pocztę rumuńską, za pośrednictwem poczty holenderskiej. Miał zarejestrowany numer śledzenia, który można śledzić krok po kroku. Dobrze zapakowane. Zdecydowanie prawdziwy Oakley. Produkty zgodne z opisem, dobrze pasują do tego, co kupiłem! Bardzo dobra jakość! Dziękuję Ci!

Dobre soczewki

-

,

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up