up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Jawbreaker

Oakley Jawbreaker

Oakley Jawbreaker

Oakley Jawbreaker

plus
Oakley

Oakley Jawbreaker

Opis produktu Oakley Jawbreaker

Dostosuj wygląd okularów Oakley i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną w miejscach, w których używasz ich najbardziej. Wszystkie wymienne soczewki charakteryzują się niezrównaną przejrzystością, odpornością na uderzenia i 100% filtrowaniem UV w High Definition Optics® (HDO®).

Funkcje:

Przepuszczalność światła: 93%

Warunki świetlne: słabe światło

Kontrast: neutralny

Dane techniczne:

Dopasuj: Standard


Czy szukasz produktów prowadzenie i triathlon marki Oakley? Na runnerinn, w sklepie online prowadzenie i triathlon , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów prowadzenie i triathlon, m.in Oakley Jawbreaker. W tym momencie Oakley Jawbreaker jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla prowadzenie i triathlon i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Oakley Jawbreaker

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.0 - Przejrzysty
Kolor
Przezroczysty
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Dobra jakość

-

Dobrej jakości zamiennik, łatwy do założenia okularów

Idealna transakcja

-

Produkt dotarł szybko, niesamowicie dobrze zapakowany. Zdecydowanie oryginalny produkt Oakley

Produkt zgodny z opisem

-

Ładna i szybka dostawa. BEZ ceł, więc też bardziej niż szczęśliwy. Pakowanie było wyjątkowe. Produkt jest zgodny z opisem i Oakley nie wymaga wprowadzenia. Są to klarowne soczewki, które nadają się do indyjskich warunków drogowych na wczesne poranne przejażdżki, ponieważ jest mniej światła, a niebo przez większość czasu nie jest czyste.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up