up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Racing Jacket Prizm Road

plus
Oakley

Oakley Racing Jacket Prizm Road

Opis produktu Oakley Racing Jacket Prizm Road

High Definition Optics® (HDO®) to zbiór opatentowanych technologii, dzięki którym okulary Oakley spełniają lub przewyższają standardy testowe American National Standards Institute w zakresie przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporności na uderzenia.

Zaprojektowaliśmy Kurtkę Racing jako broń przeciwko wszelkim warunkom świetlnym, które zagrażają Twojemu wrażeniu wizualnemu. Teraz czas ją uzbroić. Zablokuj i załaduj wybrane obiektywy. Masz szeroki wybór do wyboru, a każdy zestaw jest zaprojektowany z High Definition Optics® (HDO®), aby zmaksymalizować wzrok z ostrością. Wszystkie nasze soczewki wykonujemy z czystego Plutonitu® w celu odfiltrowania 100% promieniowania UV.

Dane techniczne:

Transmisja światła: 11%

Warunki świetlne: jasne światło

Kontrast: neutralny

Dopasowanie: Standardowe


Zamawiaj Oakley Racing Jacket Prizm Road, korzystając z naszej oferty Sprzęt do biegania i kolekcji Części zapasowe. Zapoznaj się z produktami prowadzenie i triathlon na runnerinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie prowadzenie i triathlon. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Części zapasowe w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie runnerinn!

Cechy Oakley Racing Jacket Prizm Road

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Purpurowy
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Oakley Racing Jacket Prizm Road

Oakley kurtka wyścigowa prizm road lila prizm road/cat2

-

Dziękujemy za szybką dostawę, miłą obsługę. Otrzymałem materiał z dużą satysfakcją. W przyszłości chciałbym ponownie kupić tu rzeczy i przedstawię to moim znajomym.

Oakley Racing Jacket Prizm Road

Doskonały

-

Produkt jakościowy. Dotarła naprawdę szybko!

Oakley Racing Jacket Prizm Road

Niezły lenz!

-

Oczywiście to jest oficjalna lenz firmy Oakley. Więc bez wątpienia jakość jest idealna. Właściwie moje okulary to Jawbone, ale ten lenz jest z nim kompatybilny. Wygodnie używam Jawbone + ten lenz. Dodatkowo do mojej paczki dotarłem do mnie w bezpiecznym miejscu i bez opóźnień (o ile czuję).

Oakley Racing Jacket Prizm Road

Powierzchnia drogi

-

W porównaniu do innych obiektywów, ten obiektyw wygląda lepiej na nawierzchni asfaltowej.

Oakley Racing Jacket Prizm Road

Świetnie

-

Świetnie, nie mogę wrócić do przedmiotów innych niż Oakley.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up