up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Racing Jacket Prizm Trail

Oakley Racing Jacket Prizm Trail

plus
Oakley

Oakley Racing Jacket Prizm Trail

Opis produktu Oakley Racing Jacket Prizm Trail

Zaprojektowaliśmy Kurtkę Racing jako broń przeciwko wszelkim warunkom świetlnym, które zagrażają Twojemu wyglądowi. Czas ją uzbroić. Zablokuj i załaduj wybrane obiektywy. Masz szeroki wybór do wyboru, a każdy zestaw jest zaprojektowany z High Definition Optics® (HDO®), aby zmaksymalizować wzrok z ostrością. Wszystkie nasze soczewki wykonujemy z czystego Plutonitu® w celu odfiltrowania 100% promieniowania UV.

Dane techniczne

Transmisja światła: 36%

Warunki świetlne: Średnie światło

Kontrast: Zwiększony

Technologia:

PRIZM TRAIL:

Prizm ™ to rewolucja w optyce optyki zbudowana na dekadach badań nad kolorystyką. Soczewki Prizm ™ zapewniają niespotykaną dotąd kontrolę nad transmisją światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.


Oakley Racing Jacket Prizm Trail dostępny w różnych typach. Kup go w runnerinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Oakley Racing Jacket Prizm Trail posiada oficjalną gwarancję marki Oakley. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Sprzęt do biegania i kategorii Części zapasowe.

Cechy Oakley Racing Jacket Prizm Trail

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Purpurowy
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up