up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radar EV Path Prizm Zmywarka

plus
Oakley

Oakley Radar EV Path Prizm Zmywarka

Opis produktu Oakley Radar EV Path Prizm Zmywarka

Dostosuj wygląd swojego Radar® Edge i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie najczęściej jej używasz. Wszystkie soczewki wymienne charakteryzują się niezrównaną przejrzystością, odpornością na uderzenia i 100% filtrowaniem UV High Definition Optics® firmy Oakley (hdo®).

Ważna uwaga:
- Zamienne soczewki nie mogą zostać zwrócone, jeśli zostały zamontowane lub porysowane. Soczewek Asian Fit nie można montować w oprawkach o standardowym rozmiarze.Wszystkie produkty prowadzenie i triathlon z kategorii Części zapasowe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W runnerinn znajdziesz szeroki wybór Sprzęt do biegania produktów od Oakley. Oakley Radar EV Path Prizm Zmywarka w cenie 87.232 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Oakley Radar EV Path Prizm Zmywarka

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Zielony
Podkategorie
Okulary
Zakres Ochrony
Nieokreślony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up