up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radar EV Path

plus
Oakley

Oakley Radar EV Path

Opis produktu Oakley Radar EV Path

Dostosuj wygląd swoich okularów Oakley i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie najczęściej ich używasz. Wszystkie wymienne soczewki cechują się niezrównaną klarownością, odpornością na uderzenia i 100% filtrowaniem UV firmy Oakley's HIGH DEFINITION OPTICS® (HDO®).
Dane techniczne:
Przepuszczalność światła: 93%
Warunki oświetleniowe: słabe światło
Kontrast: neutralny
Technologia:
Soczewki High Definition Optics®: Opatentowana przez Oakley technologia High Definition Optics® (HDO®) eliminuje zniekształcenia, zapewniając wyraźniejsze, ostrzejsze i dokładniejsze widzenie.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Sprzęt do biegania marki Oakley, znalazłeś najlepsze miejsce w runnerinn. W runnerinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Oakley, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze prowadzenie i triathlon produkty, jak Oakley Radar EV Path. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Oakley Radar EV Path tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Oakley Radar EV Path

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.0 - Przejrzysty
Kolor
Przezroczysty
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Prawdziwy produkt na czas

-

Prawdziwy produkt w uczciwej cenie na czas

Dobry produkt

-

Dobre soczewki do użytku w nocy lub w pochmurną pogodę. Podczas montażu/demontażu wymagana jest pewna uwaga.

Dobry

-

Dobre przezroczyste soczewki na zimę i ciemność. Zalecana.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up