up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Path

plus
Oakley

Oakley Radarlock Path

Opis produktu Oakley Radarlock Path

Dostosuj wygląd swoich okularów batwolfowych i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną w miejscu, w którym używasz go najbardziej.

Wszystkie funkcje Replacementllenses Niezrównana klarowność, odporność na uderzenia i 100% filtrowanie UV dębowych High Definition Optics (Hdo) .Ważna uwaga:

Zachowaj ostrożność podczas instalowania / usuwania akcesoriów.

Porysowane koperty nie mogą zostać zwrócone i nie są objęte gwarancją. Gwarancja GwarancjaDetails Kształt soczewki Standard Fit'Standard.

Technologie: High Definition Optics.



Jeśli szukasz dobrej jakości Części zapasowe artykułów, to nasza oferta Części zapasowe z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Oakley Radarlock Path, w cenie 43.99 $. runnerinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt prowadzenie i triathlon w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Oakley Radarlock Path, dopasujemy cenę!

Cechy Oakley Radarlock Path

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.0 - Przejrzysty
Kolor
Przezroczysty
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Wymienna szybka oakley radarlock clear

-

Świetny produkt, właśnie to, czego potrzebowałem, aby znowu zobaczyć wyraźnie!

Jasny obiektyw z blokadą radarową oakley

-

Dobra jakość

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up