up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water

Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water

Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water

Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water

plus
Oakley

Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water

Opis produktu Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water

Dostosuj się do zmieniających się warunków oświetlenia lub po prostu zmień swój wygląd, przełączając się na inny obiektyw w kilka sekund. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować swoją wydajność, i wybierz wentylowany projekt, jeśli chcesz, aby przepływ powietrza chłodzącego. Soczewki z powłoką Iridium® precyzyjnie dostosowują transmisję światła do twojego środowiska. Obiektywy bez wentylacji są dostępne z polaryzacją, aby zablokować oślepiające promienie olśnienia. Polaryzacja Oakley eliminuje zamglenie i zniekształcenia występujące w konwencjonalnych technologiach w celu stworzenia najlepszej spolaryzowanej optyki na świecie.

Dane techniczne:

Transmisja światła: 12%

Warunki świetlne: jasne światło

Kontrast: Zwiększony

Technolgy:

Soczewki spolaryzowane PRIZM ™:

Prizm ™ Polarized cechuje się zmaksymalizowanym kontrastem i lepszą widocznością Prizm ™ z zaletami filtrowania olśnień Oakley HDPolarized.


Jeśli szukasz Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. runnerinn posiada ten i inne produkty prowadzenie i triathlon, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Części zapasowe, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Oakley Radarlock Polarized Prizm Deep Water

Rodzaj soczewki
Polaryzowany
Kolor
Niebieski
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Kolor niebieski, ale nie po to, by patrzeć.

-

Są to soczewki wysokiej jakości, ale należy pamiętać, że nie są niebieskie, aby przez nie patrzeć. Kiedy kupiłem te soczewki, niesłusznie założyłem, że będą niebieskie, ale wyglądają bardziej jak odcień róży.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up