up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

plus
Oakley

Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

Opis produktu Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

Dostosuj się do zmieniających się warunków oświetleniowych lub po prostu zmień wygląd, zmieniając obiektyw w kilka sekund. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować wydajność, i wybierz wentylowany projekt, jeśli chcesz chłodzić przepływ powietrza. Soczewki z powłoką Iridium® precyzyjnie dostosowują transmisję światła do twojego środowiska. Soczewki niewentylowane są dostępne z polaryzacją blokującą oślepiające promienie olśnienia. Polaryzacja Oakley eliminuje zamglenie i zniekształcenie występujące w konwencjonalnych technologiach, aby stworzyć najlepszą spolaryzowaną optykę na świecie.


Technologia:

Prizm ™:
Prizm ™ to rewolucja w optyce soczewek oparta na dziesięcioleciach badań nad kolorami. Soczewki Prizm ™ zapewniają bezprecedensową kontrolę przepuszczalności światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.


Sprawdź Oakley Radarlock Prizm Field Lenses w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Sprzęt do biegania i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Części zapasowe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w runnerinn.

Cechy Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Purpurowy
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Oakley Radarlock Prizm Field Lenses

Recenzja

-

Szybka dostawa i przedmiot w dobrym stanie.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up