up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Prizm Polarized

Oakley Radarlock Prizm Polarized

Oakley Radarlock Prizm Polarized

Oakley Radarlock Prizm Polarized

plus
Oakley

Oakley Radarlock Prizm Polarized

Opis produktu Oakley Radarlock Prizm Polarized

Dostosuj się do zmieniających się warunków oświetlenia lub po prostu zmień swój wygląd, przełączając się na inny obiektyw w kilka sekund. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować swoją wydajność, i wybierz wentylowany projekt, jeśli chcesz, aby przepływ powietrza chłodzącego. Soczewki z powłoką Iridium® precyzyjnie dostosowują transmisję światła do twojego środowiska. Obiektywy bez wentylacji są dostępne z polaryzacją, aby zablokować oślepiające promienie olśnienia. Polaryzacja Oakley eliminuje zamglenie i zniekształcenia występujące w konwencjonalnych technologiach w celu stworzenia najlepszej spolaryzowanej optyki na świecie.

Dane techniczne:

Transmisja światła: 12%

Warunki świetlne: jasne światło

Kontrast: Zwiększony

Technolgy:

Soczewki spolaryzowane PRIZM ™:

Prizm ™ Polarized cechuje się zmaksymalizowanym kontrastem i lepszą widocznością Prizm ™ z zaletami filtrowania olśnień Oakley HDPolarized.


Oakley Radarlock Prizm Polarized to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z prowadzenie i triathlon. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Części zapasowe i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Sprzęt do biegania znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie runnerinn! Oferujemy szeroki wybór Oakley, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Oakley Radarlock Prizm Polarized

Rodzaj soczewki
Polaryzowany
Kolor
Purpurowy
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up