up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Prizm Road

Oakley Radarlock Prizm Road

Oakley Radarlock Prizm Road

Oakley Radarlock Prizm Road

plus
Oakley

Oakley Radarlock Prizm Road

Opis produktu Oakley Radarlock Prizm Road

Dostosuj się do zmieniających się warunków oświetleniowych lub po prostu zmień wygląd, zmieniając obiektyw w kilka sekund. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować wydajność, i wybierz wentylowany projekt, jeśli chcesz chłodzić przepływ powietrza. Soczewki z powłoką Iridium® precyzyjnie dostosowują transmisję światła do twojego środowiska. Soczewki niewentylowane są dostępne z polaryzacją blokującą oślepiające promienie olśnienia. Polaryzacja Oakley eliminuje zamglenie i zniekształcenie występujące w konwencjonalnych technologiach, aby stworzyć najlepszą spolaryzowaną optykę na świecie.


Technologia:

Prizm ™:
Prizm ™ to rewolucja w optyce soczewek oparta na dziesięcioleciach badań nad kolorami. Soczewki Prizm ™ zapewniają bezprecedensową kontrolę przepuszczalności światła, dzięki czemu kolory są precyzyjnie dostrojone, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność.


W runnerinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla prowadzenie i triathlon, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Oakley Radarlock Prizm Road? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w runnerinn w katalogu Sprzęt do biegania i kategorii Części zapasowe oferujemy produkty prowadzenie i triathlon, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Oakley Radarlock Prizm Road

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Purpurowy
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Radarlock prizm road

-

Wypróbowałem te soczewki jako zamiennik soczewek fotochromowych, które się rozpadły (ślad drobnych rys, które zostawiają i wracają w różne miejsca - myślę, że to leczenie odniosło cios) dzisiaj na 80-kilometrowej wycieczce w pełnym słońcu, na top, bardzo dobra widoczność i ochrona ani zbyt mocna, ani niewystarczająca, jestem zadowolony z zakupu. Aby zobaczyć przy słabym oświetleniu... Prawidłowa dostawa, ale pudełko trochę otwarte, ale wszystko było nienaruszone, dzięki.

Świetny produkt

-

Oryginalne soczewki Oakley, dobra cena, szybka dostawa. Łatwa instalacja dzięki filmowi z YouTube.

Idealny do biegania

-

Soczewka zoptymalizowana pod kątem asfaltu (drogi), idealna do biegania.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up