up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Obuwie Damskie

Buty do Biegania Terenie - Krok: Neutralny

()
load

Wskazówki dotyczące wyboru butów do biegania

Oto kluczowe wskazówki, które pomogą Ci znaleźć buty, które będą pasować i dobrze się sprawują podczas biegania:

Gdzie chcesz biec?

Przede wszystkim zdecyduj, gdzie planujesz biegać. Czy najczęściej trafiasz na tereny szlaków i szutrowe ścieżki, czy lubisz uciekać z drogi? Następnie możesz wybrać dowolny z nich, który jest butem do biegania po szosie, biegania przełajowego lub cross treningu.

• Buty do biegania szosowego są idealne na chodniki, a nawet powierzchnie, takie jak ulice, drogi i ubite nawierzchnie.
Buty do biegania w terenie są idealne na trasy terenowe z błotem, korzeniami, kamieniami lub innymi przeszkodami.
• Buty do treningu przekrojowego są idealne do treningów przekrojowych, treningów na siłowni lub innych ćwiczeń z równowagą.

Ile amortyzacji potrzebujesz?

Jakość dobrego buta do biegania zależy od dwóch aspektów amortyzacji. Po pierwsze grubość materiału obuwia, a po drugie twardość pianki.
Od maksymalnie amortyzowanych podeszw środkowych po podeszwy bez amortyzacji — masz szeroki wybór. Najlepszym pomysłem jest wypróbowanie różnych butów i wybranie tego, które Ci odpowiada.

• Maksymalna poduszka
• Umiarkowana poduszka
• Minimalna poduszka
• Boso buty

Większość biegaczy czuje się komfortowo w butach neutralnych. Ale musisz zdecydować, czy powinieneś wybrać but, który zapewni określony rodzaj wsparcia dla twojego chodu, czy nie. Adidas , Salomon , Nike , Asics i Altra to renomowane marki produkujące wysokiej jakości buty do biegania.

clouse menu Zamknij