up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odżywianie prowadzenie i triathlon

Odżywianie prowadzenie i triathlon

Znajdź szeroką gamę produktów Odżywianie dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odżywianie

Marki Odżywianie

Odżywianie dla sportu i ćwiczeń

Aby uzyskać przewagę konkurencyjną, sportowcy muszą stosować odżywki i suplementy, które są specjalnie zaprojektowane w celu poprawy ich wyników wytrzymałość, koncentracja, szybkość i siła. Spójrz poniżej na różne formy żywienia;

Wyżywienie

Nasz organizm codziennie potrzebuje siedmiu głównych rodzajów składników odżywczych. Są to węglowodany, witaminy, minerały, białka, tłuszcze, błonnik i woda. Konieczne jest, aby sportowcy regularnie spożywali te składniki odżywcze, aby zachować zdrowie. Odżywianie spełnia kilka podstawowych funkcji, takich jak dostarczanie energii, przyczynianie się do budowy ciała i/lub kontrolowanie procesów chemicznych w organizmie.

Słupy

Podczas maratonów i biegów przygodowych sportowcy, którzy ćwiczą przez długi czas, powinni spożywać batony energetyczne, aby zachować poziom energii, który zapewnia stałe dostarczanie kalorii do organizmu przez cały czas aktywności. Białko i dodane węglowodany zawarte w batonie są pomocne w zwiększaniu energii podczas treningu lub biegania.

Suplementy diety

Potrzebujesz wysokiej jakości węglowodanów, tłuszczów, chudego białka i płynów, aby pozostać aktywnym i energicznym podczas każdego rodzaju aktywności fizycznej. Suplementy diety są dostępne w szerokiej gamie, w tym w tabletkach, żelkach, proszkach, kapsułkach, napojach i batonach energetycznych. Suplementy te są bogate w witaminy D i B12; minerały takie jak wapń i żelazo; oraz produkty takie jak glukozamina, probiotyki i oleje rybne.

Napoje

Udowodniono, że napoje dla sportowców są skuteczne w osiąganiu wytrzymałości i regeneracji. Te napoje są pomocne w dostarczaniu energii i składników odżywczych podczas sesji biegowej lub ćwiczeń. Napoje sportowe mogą pomóc w przywróceniu utraconych elektrolitów podczas biegania lub treningu. Te napoje zawierają cukier, który również dodaje energii.

Żel energetyczny

Żele energetyczne pomagają utrzymać poziom energii i zapobiegają wyczerpaniu podczas biegania lub długotrwałych ćwiczeń. Żele energetyczne stanowią rygorystyczne źródło energii, ułatwiając przywrócenie utraconej energii podczas treningu i wyścigów. Większość żeli energetycznych bezpośrednio dostarcza glukozę do krwiobiegu i zapewnia łatwo przyswajalną formę węglowodanów.

Miksery

Niezależnie od tego, czy chcesz potreningowy koktajl, czy potrzebujesz błyskawicznego napoju energetycznego, shakery i butelki z mikserami są niezbędne do przygotowania koktajlu w podróży. Pojemniki na wodę lub tak zwane miksery i shakery są najważniejszą częścią wyposażenia sportowca. Trwałość i odporność na zalanie to dwa główne aspekty, o których należy pamiętać przy zakupie tych sportowych butelek. Miksery ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego najlepiej nosić w torbie na siłownię.

Suplementy

Suplementy sportowe przyczyniają się do dobrych wyników sportowców i biegaczy. Głównym powodem przyjmowania suplementów jest przezwyciężenie niedoborów składników odżywczych, które mogą pogorszyć zdrowie lub wydajność. Nike , Otso , Powerbar , Solgar , 226ERS , Maurten , Saltick , Overstims i SIS to wiodące marki, które oferują ogromną różnorodność odżywek i suplementów dla sportowców.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij