up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Damska prowadzenie i triathlon

Odzież Damska prowadzenie i triathlon

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Damska dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Damska

Marki Odzież Damska

W co się ubrać do biegania?

Bielizna termoaktywna i t shirty

Bielizna termoaktywna i koszulki to akcesoria do biegania. Warstwy bazowe to pokrowce na odzież, które są najbardziej bezpośrednie dla skóry, które zapewniają ciepło w zimie. T shirt to rodzaj koszuli z tkaniny, zwykle wykonanej z rozciągliwych, lekkich i wysokiej jakości materiałów używanych podczas biegania. Bielizna termoaktywna i t shirty możesz kupić od Adidas , Salomon , Nike , Asics , New Balance , La Sportiva , Mizuno , Reebok i Raidlight .

Kurtki

Marynarki to części garderoby dla górnej części ciała, zwykle sięgające poniżej kości biodrowych. Kurtki zwykle mają pełne rękawy i zamki błyskawiczne z przodu lub często z boku. Kurtka jest zwykle płaska, dopasowana i mniej obszerna niż płaszcz. Kurtki są używane tylko w chłodne dni, aby chronić Cię przed mroźnymi wiatrami.

Spodnie i spódnice

Spodnie i spódnice to obecnie modne elementy garderoby. Spodnie zakrywały ciało od talii po kostkę. Spódnice zakrywają ciało od pasa do kolan. Spodnie i spódnice są noszone zarówno na nieformalne, jak i eleganckie imprezy. Dziś stały się one wizytówką mody i są częścią każdej garderoby. Bluzy i bluzy Bluzy i bluzy z kapturem to odzież używana w okresie zimowym, aby utrzymać ciało w przytulności. Bluza to delikatna koszula bez pałąka na szyję, wykonana z czystej bawełny lub mieszanki bawełnianej. Bluza z kapturem to bluza z dołączoną czapką, która może również zawierać kieszeń lub być całkowicie zapinana na zamek. Bluzy i bluzy z kapturem są również wykorzystywane do biegania.

Dresy

Dresy były dawniej przeznaczone do biegania, głównie dla zawodowców do noszenia strojów wyścigowych i do wysiadania przed wyścigiem. Obecnie ubiera się regularnie również w innych okolicznościach.

Tri garnitury

Kombinezony triathlonowe to przedmioty, których możesz używać podczas całego biegu. Kombinezony triathlonowe występują w różnych fasonach: jednoczęściowe i dwuczęściowe. Te asysty sprawiają, że kombinezon jest bardziej odpowiedni do pływania. Po nurkowaniu słabe wypełnienie szybko odpływa i nie wydaje się być ciężkim, mokrym ubraniem na rowerze.

Kamizelki

Bieganie w kamizelkach może poprawić Twoją pozycję do biegania. Może również pomóc w zwiększeniu aktywności. Jedno skromne badanie wśród biegaczy długodystansowych wykazało poprawę prędkości maksymalnej o 2,9 procent po użyciu kamizelek do biegania. Kamizelki służą podnoszeniu ciała, aby ćwiczyć więcej mocy, aby biegać przez hale treningowe.

Więcej o odzieży i triathlonach biegowych:

Czapki i kominiarki: Czapki i kominiarki zakrywają głowę i zapewniają ciepło.
Maski na twarz: maski na twarz służą do ochrony przed zanieczyszczeniami.
Rękawiczki: Rękawiczki utrzymują ciepło w dłoniach zimą.
Opaski: Opaski służą do wiązania włosów na miejscu.
Nakrycia głowy: Nakrycia głowy obejmują czapki i czapki.
Skarpety: Skarpety są elementem obuwia i utrzymują stopy w cieple.
Biustonosze sportowe: Staniki sportowe noszone są przez kobiety podczas uprawiania sportu.
Ocieplacz na szyję: Ochraniacze na szyję utrzymują szyję w przytulności.
Ocieplacze na ręce i nogi: Ocieplacze na ręce i nogi są używane zimą, aby utrzymać ciepło w ramionach i nogach.
Legginsy: Legginsy pomagają biegać szybciej i zapobiegają przeziębieniu.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij