up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakie są dobre marki męskiej odzieży termicznej?

Bielizna termoaktywna dla mężczyzn

Bielizna termoaktywna dla mężczyzn to warstwy odzieży, które najbardziej przylegają do skóry, służąc głównie jako podwójna skóra, która może utrzymać ciepło lub zimno. Bielizna termoaktywna dla mężczyzn zapewnia ciepło, jednocześnie łapiąc i eliminując potliwość, aby zapewnić Ci wygodę, gdy jesteś w drodze. Warstwy bazowe można kupić od Adidas , Salomon , Asics , Reebok , GORE Wear .

Najlepsze warstwy bazowe do biegania

Bielizna marki Icebreaker
Warstwa bazowa Icebreaker to jedna z najlepszych warstw bazowych do biegania. Wykonany jest z tkaniny w 100% z wełny merynosów, która zapewnia termiczny i wygodny efekt. Tkanina jest elastyczna, miękka i bardzo wygodna w noszeniu, a także wystarczająco mocna, aby można ją było nosić jako koszulkę i samodzielnie. Tkanina jest idealna na przygody w chłodne dni.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij