up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jakie są rodzaje koszulek do biegania?

Warto zapytać, w co się ubierasz podczas treningu lub biegania. Odzież do biegania to połączenie różnych ubrań, w tym spodni, rajstop, szortów, koszul, kamizelek i kurtek itp. Doświadczenie biegania staje się jeszcze przyjemniejsze, gdy zdecydujesz się nosić idealny zestaw odzieży, który zapewnia komfort, zapewniając jednocześnie ciepło i odpowiednią wentylację.
Koszulki do biegania są integralną częścią Twojego treningu. Są one najbardziej znane jako lekkie t shirty i mają element utrzymywania ciepła lub zimna w zależności od pogody. W upalną i słoneczną pogodę użyteczność koszulek do biegania jest zoptymalizowana, ponieważ ostatecznie ochroni Twoje ciało przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i sprawi, że Twoja skóra będzie chłodna.

Tkanina użyta do ich wykonania

Koszulki do biegania są dostępne w szerokiej gamie tkanin, która obejmuje:

Bawełniane koszulki do biegania są miękkie, wygodne i przewiewne oraz delikatne dla skóry.
Calico to miękka tkanina, znana również jako podtyp bawełny.
Mikrowłókno składa się z cienkich włókien nitek. Jest to drogie w porównaniu z innymi. Często jest używany w markowych produktach.
Spandex ma wysoki współczynnik rozciągliwości, dzięki czemu jest wygodny w noszeniu.
Syntetyki są oddychające i wykonane w sposób, który szybko wchłania pot.
Poliester to lekka tkanina, trwała, nie gniecie się i przepuszcza powietrze.
Nylon jest podobny do jedwabiu i bardzo szybko schnie. Pomaga w szybkim wchłanianiu potu. Jest również wygodny i rozciągliwy.

Niektóre z najbardziej znanych marek oferujących najlepsze koszulki do biegania są dostępne poniżej w celach informacyjnych: Adidas , Salomon , Nike , Asics , New Balance .

clouse menu Zamknij