up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Męska prowadzenie i triathlon

Odzież Męska prowadzenie i triathlon

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Męska dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Męska

Marki Odzież Męska

Wskazówki dotyczące kupowania ubrań do biegania dla mężczyzn

Podstawowe warstwy

Warstwy bazowe to warstwy ubrań, które są najbliżej Twojej skóry, głównie służąc jako druga skóra, która może zatrzymywać ciepło lub zimno. Warstwy bazowe zapewniają ciepło, abyś był komfortowy. Możesz je kupić od Adidas , Salomon , Nike , Asics , New Balance , La Sportiva , Mizuno , Reebok .

Polary

Polary są bajeczne i mają tak wiele zalet. Można go wykorzystać do produkcji kurtek, czapek, spodni dresowych, a jest tak wiele przyjemnych projektów, które możesz wyprodukować. Polary są puszyste, delikatne i łatwe do prania. Ubrania z polaru zapewniają ciepło w zimę

Kurtki

Marynarki to element garderoby na górnej części ciała, zwykle wydłużający się poniżej bioder. Kurtki zazwyczaj mają pochwę i są wiązane z przodu. Kurtka jest zwykle cieńsza, obcisła i lżejsza niż marynarka. Kurtki są najczęściej używane w chłodne dni, aby chronić ciało przed zimnymi wiatrami.

Spodnie

Spodnie to obecnie bardzo popularny artykuł odzieżowy. Spodnie zakrywały ciało od talii po kostkę. Spodnie zakrywają osobno obie nogi. Spodnie są używane zarówno podczas codziennych, jak i formalnych wydarzeń i są noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Dziś stał się artykułem modowym i jest obecny w każdej szafie.

Bluzy

Bluzy to ubrania używane zimą, aby utrzymać ciało w cieple. Bluza to miękka część garderoby bez kołnierza, wykonana z grubej mieszanki bawełny lub bawełny. Bluza z kapturem to bluza z połączonym baldachimem, która może również pomieścić saszetkę lub być zapinana na zamek. Bluzy służą również do treningów.

Koszulki

T shirt to forma koszuli z tkaniny, którą określa się ze względu na kształt ciała i pochewek w kształcie litery T. Zazwyczaj T shirty mają małe osłonki i zaokrąglony dekolt, określany jako okrągły dekolt. T shirty są zwykle produkowane z elastycznego, lekkiego i rozsądnego materiału i są wygodne w praniu.

Rajstopy

Rajstopy są rodzajem odzieży z tkaniny, zwykle zakrywającej ciało od talii po czubki stóp, zapewniając ciasne dopasowanie. Rajstopy są dostępne w całkowicie nieprzejrzystej, półprzezroczystej siateczce lub mieszance. Jest również używany jako modny dodatek i służy również do noszenia pod spodniami, aby utrzymać nogi w cieple w zimie.

Więcej o odzieży męskiej, bieganiu i triathlonie:

Ochraniacz na szyję: noszony na szyi, aby utrzymać szyję w cieple.
Rękawiczki: Rękawiczki służą do utrzymywania ciepła dłoni w chłodne dni.
Opaski i nakrycia głowy: są również używane do zakrywania głowy zimą.
Ocieplacze na ręce i nogi: służą do utrzymywania ciepła nóg i ramion w chłodne dni.
Czapki i kominiarki: Są to nakrycia głowy najczęściej używane latem, aby chronić głowę przed gorącymi promieniami słonecznymi.
Maski na twarz: Chroń swoją twarz przed chorobami występującymi w powietrzu.
Skarpety: używane, aby stopy były przytulne.
Dresy: ludzie noszą je podczas ćwiczeń lub biegania po torach.
Kombinezony tri: Kombinezony tri to jednoczęściowa odzież, którą można nosić podczas pływania.
Kamizelki: Kamizelka to strój na górną część ciała bez rękawów. Zwykle nosi się go na koszuli.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij