up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Powergym Recoplus Box 15 Fly Tube Wąż Do Nawadniania Pvc

Powergym Recoplus Box 15 Fly Tube Wąż Do Nawadniania Pvc

plus
Powergym

Powergym Recoplus Box 15 Fly Tube Wąż Do Nawadniania Pvc

Opis produktu Powergym Recoplus Box 15 Fly Tube Wąż Do Nawadniania Pvc

RECOPLUS


UZUPEŁNIAJĄCY Z węglowodany, białka, aminokwasy, witaminy i minerały


Silnym nośnikiem postu ćwiczeń żywienia


OPIS


Podczas ćwiczeń fizycznych i ze względu na napięcie mięśni, czynniki hormonalne, takie jak kortyzol i wzrost wolnych rodników, włókna mięśniowe, zostają rozerwana, a ponadto, rezerwy energii, zwłaszcza glikogenu, a także zmniejszać wraz z poziomami glutaminy, aminokwasy i rozgałęzionych witamina E.


Nasz organizm, gdy ćwiczenia zostały zakończone, jest teraz w stanie ożywienia, metabolizm jest otwarta na odzyskanie składników odżywczych i regenerują strukturę mięśni i przywrócić rezerwy energii, które stały się zmniejszone lub zużyte.


Recoplus jest silnym, kompletny suplement odzyskiwania sport, zalecany dla każdego sportowca i zasadniczo zapewnia następujące składniki odżywcze;


* Węglowodany; co oczywiście stymulowanie insulinę, co pomaga w celu wywołania syntezy czystych białek i ładowania zapasów energii w mięśniach (glikogen).

* Białka; zapewnienie wystarczającej ilości aminokwasów do regeneracji i poprawy struktury mięśni uszkodzonych podczas ćwiczeń, aby móc poznać nowych wysiłków.

* L Leucyna; "Klucz" aminokwas do restartowania powstawanie białka mięśniowego

* Kwercetyna; bioflawonoidy z silnym przeciwutleniaczem efektu, który łagodzi nadmiar wolnych rodników powstających podczas ćwiczeń, poprawa pocztowy odzysku ćwiczeń.

* Kompleks multiwitaminowy mineralne; która zawiera, między innymi: witaminę E, witaminę C, cynk, selen, sód i potas, które pomagają w ogólnym odzysku organicznego.


Sport odżywiania i suplementacji Recoplus jest bardzo skuteczny i jest szczególnie polecany;


* Odzyskiwanie poziom energii. Eliminuje uczucie zmęczenia.

* Przyspiesza odzyskiwanie, pozwalając nowe wysiłki, które muszą być spełnione wcześniej.

* Wzmacnia regenerację mięśni w celu uzyskania optymalnej wydajności.

* Zwalcza działanie wolnych rodników, silnym działaniem antyoksydacyjnym.


Recoplus jest kompletnym i skutecznym uzupełnieniem odzysku, które pracuje dla każdego sportu.Zalecanej dawki dobowej

MIX 80g. (1packet) w 300 ml. wody tuż po treningu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

DOSIS DIARIA RECOMENDADA


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


WARTOŚĆ ODŻYWCZA

(100 g.)

Energia: 367 kcal.

Białka: 25 g.

Węglowodany: 64,8 g.

Tłuszcz: 0,86 g.


SKŁADNIKI POKARMOWE SPIS TREŚCI

(Na 80 g.)

L Leucyna: 3 g.

Kwercetyna: 500 mg.

Potas: 300 mg.

Witamina C: 180 mg.

Witamina E: 30 mg.

Witamina B3: 16 mg.

Cynk: 10 mg.

Żelazo: 8,1 mg.

Witaminy B5: 6 mg.

Witamina B6: 1,4 mg.

Witamina B2: 1,4 mg.

Witamina B1: 1100 mcg.

Witaminą B9: 200 mcg.

Biotyna: 50 mcg.

Selen: 39 mcg.

Witamina B12: 2,5 mcg.


Wyświetlacz 15 pakietów okno: PREZENTACJA


SMAK: jabłko


Alergeny

Zawierających produkty pochodzące z mleka i soi. Może zawierać śladowe ilości glutenu


Najczęściej zadawane pytania


W jakich przypadkach zaleca się wziąć Recoplus?

Gdy istnieje aktywność fizyczna pewnej intensywności i objętości treningowej, można wziąć tego dodatku sportowego. W wytrzymałościowych ćwiczeń lub szkolenia maszyn, od 30 minut czasu trwania lub ćwiczenia aerobowe o więcej niż 45 minut. czas trwania. Odzyskiwanie rezerw energetycznych., Regeneracja mięśni i zmniejszenie stresu oksydacyjnego są osiągane poprzez sport uzupełnienie Recoplus tuż po treningu i prawidłowe odzyskiwania jest potrzebne do poprawy. Z wykorzystaniem Recoplus uczucie odzysku energii i zmniejszenie zmęczenia i bólu mięśni zostaną odnotowane po wysiłku.

Ponadto, bardzo intensywnych ćwiczeń lub, że z dużej ilości pracy, po prostu biorąc Recoplus wykończenie pomaga utrzymać system odpornościowy w idealnym porządku i zwalczać wolne rodniki wytwarzane wraz z poprawą w żywieniu sportowców


Czy to najlepiej wziąć Recoplus codziennie, czy tylko dni treningowe?

Weź go tylko w dni treningowe, po wysiłku.


Czy mogę zrobić przerwę?

Nie, w rzeczywistości, jeśli pociąg z określonej intensywności lub masz dużą objętość treningu, Recoplus jest podstawowym dodatkiem i jest niezbędne do energicznego i mięśni odzysku.


Jakie są różnice między Recuperox, Glutapower i Recoplus sportowych suplementów?

Zasada różnica polega na tym, że Recoplus jest integralną dodatek sportowy, który służy jako uzupełnienie sportowego wszelkich sportów, kiedy celem jest odzyskanie albo mięśni lub organiczne energii, zwłaszcza łagodzenie stresu oksydacyjnego i hiperkortyzolemia wrodzoną niektórych działań.

Suplement sport Glutapower jest Regenerator, że koncentruje się bardziej na odzyskanie tkanek, które zostały uszkodzone w trakcie wykonywania ćwiczeń, zwłaszcza mięśni. Dodatek ten jest bardzo nadaje się do dużych obciążeń treningowych i podczas treningu przekracza 5 lub 6 godzin ćwiczeń tygodniowo.

Suplement sport Recuperox jest silnym przeciwutleniaczem, który jest bardzo odpowiedni w sportach, które wymagają poprawy odzysku i regeneracji w niektórych struktur, które zostały uszkodzone w trakcie ćwiczeń, takich jak tkanki mięśniowej i tkanki łącznej, w tym między stawów po kontuzji.

Jest również łagodzi nadmierny stres oksydacyjny po intensywnym lub bardzo wydłużonym wykonywania i jest stosowany w pewnych przypadkach w dodatku sportowego POWERFLEX uzyskania doskonały efekt synergiczny w stawach.


Czy te suplementy sportowe wzajemnie uzupełniać lub być razem?

Tak mogą się wzajemnie uzupełniać, a nie ma żadnych przeciwwskazań między nimi. Musisz wziąć pod uwagę, że jest to obciążenie i / lub intensywność ćwiczeń, które określa potrzebę wprowadzenia bardziej energiczny suplementy poprawić regenerację mięśni, odzysku lub ochronę i regenerację stawów szkolenia.


Czy powinienem brać żadnych dodatkowych koncentratów białkowych?

Jeśli masz znaczną zanikowi mięśni, tak, ponieważ są szkolenia, aby zwiększyć masę mięśniową lub dlatego masz ciężki stres mięśni ze względu na rodzaj ćwiczeń, które angażują się w. Zaleca się, aby nie przekraczać absolutnej maksymalnie 2,5 g białka na kilogram masy ciała na dzień


Jakie są różnice między RECOPLUS suplementów sportowych i GLUTAPOWER.

Pytanie już odpowiedział powyżej, ale na krótko; RecoPlus dodatek sportowy jest prosty, kompletny, zintegrowany Regenerator i Glutapower uzupełnieniem sport jest bardziej specjalnie dla mięśni dla bardzo intensywnego treningu.Po treningu; Które uzupełniają sportowy jest lepiej, RECOPLUS, GLUTAPOWER LUB BCAA?

Jeśli musisz wybrać tylko jeden dodatek sportowy regenerator, Recoplus jest integralną, podstawową excellence Regenerator par, więc najpierw będzie Recoplus, a następnie, w zależności od intensywności ćwiczeń, które mogą zawierać inne regeneratory takich jak Glutapower, Recuperox lub zasilania BCAA.


Jakie są różnice między uzupełnia sportowe Recuperox i Recoplus

Recoplus jest integralną, podstawowy suplement regenerational sport dla każdego sportowca. Z drugiej strony, Recuperox nie odzyskuje magazyny energii, na przykład, ale regenerator stawów i mięśni, tkanek, ale także zmniejsza stres oksydacyjny wraz z jego skutkami, gdy jest to z powodu nadmiernego wysiłku: Nadmierne zapalenie powolnej odzysku przedwczesne starzenie itp komórkowa


Kupuj swoje ulubione Odżywianie modele i ciesz się prowadzenie i triathlon. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Powergym Recoplus Box 15 Fly Tube Wąż Do Nawadniania Pvc. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Powergym Recoplus Box 15 Fly Tube Wąż Do Nawadniania Pvc, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w prowadzenie i triathlon telefonicznie lub email.

Cechy Powergym Recoplus Box 15 Fly Tube Wąż Do Nawadniania Pvc

Kolor
Niebieski
Biały
Podkategorie
Recovery
Rodzaj produktu
Koperty
Ilość
Skrzynka
Trening
Później
Kofeina
Bezkofeinowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up