up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

plus
Raidlight

Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

Ten 38-gramowy wielofunkcyjny pas do przechowywania pozwala z łatwością nosić niezbędne akcesoria (telefon, jedzenie, płyny, pieniądze.

) 6 oddzielnych kieszeni dla organizacji.

Idealne na krótkie wyścigi lub dodatkowe schowki, które uzupełnią Twoją kamizelkę wyścigową na dłuższych trasach.

Waga: 38g.

Tkaniny: 85% poliamid, 15% elastan.

Cechy: 6 kieszeni, 1 duża zapinana na zamek, 1 duża, 4 standardowe.

Elastyczny krój, 4 rozmiary.

Tkaniny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie zapewniają dopasowanie i trzymanie.

System hydratacji: Można zmieścić 350 ml butelek Eazyflask lub 300 ml.Kupuj teraz Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa za jedyne 36.6345 $. Od Raidlight, Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na runnerinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów prowadzenie i triathlon. Zobacz pełną gamę Saszetki w naszym Hydratacja dziale.

Cechy Raidlight Stretch Raider Saszetka Biodrowa

Kolor
Szary

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

W porządku

-

Wszystko w porządku "!

Udany zakup

-

Lekki i łatwy w użyciu, służy do celu, do którego jest przeznaczony

Lekki i łatwy w użyciu

-

Bardzo lekki i łatwy w użyciu. Moja talia ma 30 cali i nosi rozmiar M OK.

Lekki i wytrzymały

-

Bardzo lekki i wytrzymały pasek, tkanina jest elastyczna i dobrze się rozciąga, z łatwością zmieścisz latarkę, kurtkę, rękawiczki, żele i telefon. zaczepić drążki z tyłu

Bardzo lekki, trwały

-

Bardzo lekki i wytrzymały pasek, tkanina jest elastyczna i dobrze się rozciąga, z łatwością zmieścisz latarkę, kurtkę, rękawiczki, żele i telefon. zaczepić drążki z tyłu

Modułowy i wygodny pas, ale ...

-

Kieszeń na telefon nie jest wodoodporna i jest wręcz niefortunna. Odzyskiwanie iPhone'a przesiąkniętego potem po wyjściu jest wstydem, podczas gdy kieszenie wbudowane w szorty lub szorty wyścigowe nie powodują tej niedogodności - w większości ... Raidlight mógł zrobić lepiej!

Doskonałe powołanie

-

Bardzo dobrze oświetla i trzyma towary, brakuje zakładek do otwierania kieszeni. Naprawdę ładny, lekki i dobrze dopasowany pasek. Początkowo wydaje się ciasne przy zamawianiu według tabeli rozmiarów, ale pozwala na dobre dopasowanie, gdy ładuje się na przykład niezbędne rzeczy, takie jak bar, płaszcz przeciwdeszczowy, rękawiczki i telefon, gdy w ruchu na znaczną ilość kilometrów mała butelka wody prawdopodobnie pasuje również. Może być również doskonale połączony z kamizelką wyścigową. Nie jest zauważalny i nie obciąża ruchu bioder, jeśli siedzi się na szczycie kości biodrowej.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up