up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Salming Enroute 2 Xialing

Salming Enroute 2 Xialing

Salming Enroute 2 Xialing

Salming Enroute 2 Xialing

Salming Enroute 2 Xialing

plus
Salming

Salming Enroute 2 Xialing

Opis produktu Salming Enroute 2 Xialing

Zapoznaj się z najlepszymi! EnRoute, od momentu premiery wiosną 2017 roku, szybko stał się butem treningowym Salming i butem treningowym ze względu na swoją lekkość i wyczucie. Jednak zachowując wystarczającą amortyzację odbicia, aby zapewnić płynną jazdę. EnRoute to naturalny wybór na maraton w Bostonie, a także na poranne biegi. Saling EnRoute wydobywa radość z biegania, but, który może być twoim partnerem, bez względu na to, jaki footstrike lub forma biegania wyświetlasz.

Salming Enroute 2 Xialing kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Salming Enroute 2 Xialing z naszego sklepu online prowadzenie i triathlon - runnerinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W runnerinn znajdziesz najniższe ceny prowadzenie i triathlon sprzętu od Salming.

Cechy Salming Enroute 2 Xialing

Krok
Neutralny
Drop
5-8 mm
Kolor
Niebieski
Waga obuwia
Od 250 g do 300 g
Szerokość buta
Standardowy

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up